Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már ilyen lelki...

Voltatok már ilyen lelki állapotban? Mostanában nagyon összegyűltek fejem fölött a felhők, így érzékenyebb vagyok a kelleténél.

Figyelt kérdés

Családomban is vannak gondok, párommal is úgy vagyok, hogy nem tudom mit is akarok. Úgy érzem levegőnek néznek, nem érdeklek senkit. Mindenhol jó most csak ne legyenek ott az ismerősök, barátok, család, a párom. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ezeket a dolgokat más, hogy vészelte túl.

Bocsi ha rossz kategóriába írtam, de úgy gondolom ezt nézik a legtöbben, a "szerelem, szex" rovat mellett.


2011. júl. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem mindenki volt. Válaszd szét a gondokat és ne egyszerre akarjál mindent megoldani.
2011. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inni nem állt szándékomban, de köszi a választ! :)

Próbálom szétválasztani a dolgokat, de nagyon nehéz. Legutóbb is ha nem úgy szóltak hozzám, hanem egy kicsit flegmán, na akkor már kiborultam. Rám jött a síró görcs.

2011. júl. 5. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

voltam már így, sokszor

akkor belemenekültem az emberek, jelenségek jobb megfigyelésébe, megpróbáltam jobban megérteni őket, soha nem levegőnek nézni őket... és láss csodát! a dolgok kezdtek érthetőbbé válni, kisimulni, szerethetőbbé válni, és azt vettem észre, nem érzem, hogy levegőnek néznek, vagy nem is érek rá ilyet érzékelni ? nem is tudom :))

2011. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most is így vagyok, igaz sulival. Tanulnom kéne az uccsó vizsgáimra, de nem megy. A párom meg már odavan, mindig rosszul tűri a vizsgaidőszakot, de ezt extra rosszul. Úgyhogy azon is agyalok, hogy ha kirak, hova megyek, mert most ő tart el.

Ilyenkor futni, tornázni kell, az segít. Ha meg nagyon odavagy, akkor ha ráérsz, vegyél be 2-3 szem valeriánát és aludj egy hatalmasat. Nem oldja meg a problémáid, de kicsit jobb utána.

2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szülés után voltam ilyen, azt hittem mindenki csak bántani akar.
2011. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a dolog nálam is ismerős, főleg az utóbbi félévben.

Egy másik városban élek albérletben, itt a lakótársaimmal vagyok néha kiállhatatlan, ha hazamegyek akkor meg otthon a családommal.

és ők ezt úgy fogják fel hoyg én mekora bunkó vagyok, pedig csak annyira lefoglalnak a gondjaim, hogy nem is figyelek senkire se és nem is vok rájuk kiváncsi-.-

Kidobott a pasim, nincs pénzem, suliban is gondok vannak..

Erre amúgy sztem megoldás lehetne, ha szólnál,hogy most inkább hagyjanak, vagy nézzék el neked, ha kissé feszült vagy..szeretnek, meg fogják érteni:)

2011. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!