Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem elviselhetőbbé...

Hogyan tegyem elviselhetőbbé a nyaramat?

Figyelt kérdés

A nyarat utálom, ez már biztos. A suli is szar, de az nem volt olyan rossz érzés, mint most, hogy itthon vagyok. Bár suliba sem kedvelnek, utálom minden osztálytársam, csak 1-2 kivétel van. Az osztályból is csak 1 barátnőm van, amúgy több sincs. És most csak azt látom mindenhol, hogy mindenki jól érzi magát számomra pedig egyre vonzóbbá válik a penge, de nem lennék képes megölni magam, pedig sokkal jobb lenne.

Egyébként barátokat szerezni sem olyan könnyű, nekem lehetetlen, de komolyan. Tudom mire vagyok képes és azok a dolgok nem igazán kapcsolódnak emberekhez.

De ha így folytatom egész életemben egyedül maradok, az rossz lenne. Meg már nagyon megrémiszt, hogy egy csomót lógok ezen az oldalon.


2011. júl. 5. 20:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg úgy utálom a személyiségemet, hogy ilyen elcseszett vagyok, az egész családból csak én. Úgy irigylek másokat, hogy állandóan buliznak, még ha károsítják is az egészségüket, inkább élném az ő életüket.
2011. júl. 5. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:

irigykedni meg semmit tenni meg panaszkodni mindneki tud.

talán tenned kéne érte..ha utálsz mindenkit, és csak 1 barátod van(ami nem baj) akkor nem a másik 50 ember a hülye hanem benned van a hiba.

2011. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom és ez az ami idegesít, nem ehet változtatni, hacsak ki nem cserélik az agyam
2011. júl. 5. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek barátaid, attól még nem kell feltétlenül szarnak lennie a nyaradnak. Csinálj értelmes dolgokat, legyél a családoddal, pihenj sokat, olvass, biciklizz, tanulj meg hangszeren játszani, rajzolj. Csak hozzáállás kérdése, hogy mit kezdesz magaddal.
2011. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figy, szerintem otthon unatkozni egész nap, egész nyáron még mindig jobb mint suliba járni és tanulni xD
2011. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? összefuthatnánk:D 20L
2011. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Amugy csinájj olyan dolgokat ami érdekel, vagy járj klubbokba, pl ha szeretsz rajzolni keress rajzklubbot és ott könnyeben barátkozhatsz
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyi ha az ő életüket szeretnéd élni tedd azt XD menj el bulizni idd seggrészegre magad szedj fel millió pasit akiket utána egy nap után dobsz füvezz cigizz viselkedj k*rvásan meglátod csak úgy tapadni fognak rád aztán jöhet a jaaaaaaj úgy elbasztam oan szerencsétlen vok senkinek se kellek gondoltatok... ha ezzel is megvagy kezdődhet minden előlről......DE ha NEM szeretnéd ezeket megtenni akk keress vmi normális elfoglaltságot csináld mindig azt amihez kedved van ne tervezz előre csak spontán meglátod az életed is izgisebb lesz és akár új barátokra is szert tehetsz nem csak a suliban léteznek veled egykorúak
2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!