Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Minden egyes reggel látok egy lányt aki nagyon szimpatikus és szeretném megismerni, de egyszerűen nem tudok odamenni hozzá és nem hiszem, hogy oda mehetnék. Lehet, hogy tetszik de nem vagyok leszbikus : S Tényleg segítséget kérek 16/L
2011. aug. 29. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Milyen helyzetben szoktad látni ? (mmint pl. : buszon ? :D )
2011. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akiscram válasza:
Én sem vagyok leszbikus, mégis tetszenek lányok. :) Van barátom, épp ezért nem foglalkozok lányokkal, pedig szívesen kipróbálnék dolgokat lányokkal. Legjobb barátnőmet a csajomnak nevezem, és részben miatta se foglalkozok lányokkal. Talán majd egyszer... Ha épp szingli vagy, szerintem szólítsd le a lányt és ismerkedjetek össze. Vagy találj ki valamit, ha nem akarsz csak úgy oda menni. Pl. nem értesz valamit a telefonodon vagy akármi. Hajrá! :) 16/L
2011. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden reggel a vonaton(de egy helyen is szállunk fel) és néha hazafele is látom.


Köszönöm, majd valami szöveget kitalálok : D

2011. aug. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!