Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet nagyobb önbizalmam?

Hogy lehet nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Sajnos visszahúzódó, félénk vagyok. Szeretnék már barátokat szerezni de nem nagyon szoktam ismerkedni. Elmennék sok helyre de ott olyan idegennek érzem magam. Mindig úgy érzem hogy "gázos" vagyok. Normális válaszokat kérek normális emberektől! Köszii.^^
2011. aug. 21. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan társaságot, ahol mindenki elfogad és szeret, és ott fel fogsz töltődni önbizalommal. Az ember minden alkalommal idegennek érzi magát, ha először jár valahol! Az egyetlen kérdés az, hogyan kezeled ezt az érzést. Megengeded, hogy korlátozzon, azaz nem mész el sehova csupán mert így kényelmesebb, vagy átlépsz rajta és csakazértis szeme közé nézel a kockázatoknak.
2011. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 12 vagyok.. és bár van legjobb barátnőm, de nekem olyanok kellenének akik teljesen megértenek. Mert úgy érzem ő sem ért teljesen... rajta kívül nincs valami sok barátom... a bulizós helyekre meg utálok menni...

Az önbizalom szó pedig néha megszűnik létezni számomra...

2011. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!