Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet nagyobb önbizalmam?

Hogyan lehet nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Sajnos visszahúzódó, félénk vagyok. Szeretnék már barátokat szerezni de nem nagyon szoktam ismerkedni. Elmennék sok helyre de ott olyan idegennek érzem magam. Mindig úgy érzem hogy "gázos" vagyok. Normális válaszokat kérek normális emberektől! Köszii.^^
2011. aug. 16. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 vagyok, fiú, és azt tanácsolom, csak magadat add, ha barátokat szeretnél. Sokkal rosszabb, ha valaki azért a barátod, ami nem vagy.

Az önbizalomról annyit, hogy egy bevált módszerem van, amivel nekem is sokkal nagyobb lett az önbizalmam. Nehéz belejönni, de ha megvan, már jön magától. Mindig csak azt mondom: Sz@rd le!

Sok sikert :)

2011. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a tanácsot. :D Majd megfogadom. ;) <3
2011. aug. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!