Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utánoznak egyfolytában?...

Miért utánoznak egyfolytában? Már nagyon idegesitő.

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, és egyfolytában utánzonak, már nagyon nagyon idegesitő. Pl az egyikük olyan h : Ha én egy fiura azt mondom hogy jol néz ki, akkor neki is egyből megtetszik, összeakar jönni vele, nyomul rá meg minden.

A másik barátnőmnek mondom hogy egy fiu jol néz ki(egy másik fiura mondtam) addig nyomult a buliban amig lesz*pta... Mondom hogy tetkot szeretnék, még tegnap azt mondta hogy fuj ő nem szereti a tetkokat, másnap meg hogy neki is megtetszett az a madár amit mutattam ő is akar. A másik barátnőm meg hogy mikor cisnáltatom,ő is akar, meg is van neki már hogy mit..

És van még csomo dolog amiben igy utánoznak.. nem értem, ez mire jo? Főleg hogy ármien fiura mondom hogy jol néz ki, egyből kb rámásznak és dicsekednek vele(mert én nem vok oan nyomulos meg semmi) :/ egyszerüen nem értem..ez nekik mire jo?:S

17/L


2011. júl. 7. 23:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De nekem nem tetszett egyik srác sem, csak azt mondtam rájuk hogy jol néz ki, és egyből. Van náluk sokkal jobb barátom is, csak ők is közel állnak hozzám.. Nem mondom azt egy csunya fiura hogy jol néz ki, meg hogy tetszik, mert majd azt hallgathatom mindig:D Engem az nem zavar hogy mit müvelnek azokkal a fiukkal, mert egyikkel sem jönnék össze, csak rájuk mondtam hogy jol néznek ki:) Csak hát hogy később mi lesz..:/ Köszönöm szépen a véleményeket, ment a zöld kéz mindenkinek:)
2011. júl. 7. 23:31
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Ezt még akár a hasznomra is fordíthatnád. Te meg egy jót röhöghetnél rajtuk. Szövetkezzünk: Ha mondjuk jól néznének ki a barátnőid... Esetleg, nem mondanád rám is, hogy tetszem neked és akkor addig nyomulnának rám is amíg leszo...... Áh hagyjuk, nem érdekes. :) 18/F
2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha utánoznak akkor az azt jelenti,hogy valamit nagyon jól csinálsz..;)


15/L

2011. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 emolány ***** válasza:
Ezzel én is pont így vagyok és már tökre idegesít.
2011. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jo hogy nem vagyok egymagam =D Csak tényleg már az van hogy amiben utánoznak, elmegy még a kedvem is attol, még az előtt mielőtt belekezdtem volna..:S
2011. júl. 9. 08:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Jo hogy nem vagyok egymagam =D Csak tényleg már az van hogy amiben utánoznak, elmegy még a kedvem is attol, még az előtt mielőtt belekezdtem volna..:S
2011. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Poéngyár vagy utolso ;):D
2011. júl. 9. 22:45
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm :) Pedig ettől már el kellett volna hogy menjen a kedved, még mielőtt belekezdtél volna!
2011. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
énis hasonló cipőben járok. Én kerülöm azt a személyt aki utánoz. Így kicsit nyugisabb :)
2014. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!