Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születünk ha úgyis...

Miért születünk ha úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
mert te minek alszol el ha úgyis felkelsz?
2011. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát.. ha valamelyik vallás tényleg valós, akkor nekik megvan a válaszuk rá :) Amúgy nem tudom, lehet nincs is cél. Végül is muszáj lennie? Megszületsz.. aztán csinálj amit akarsz..
2011. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Minek eszel ha úgyis kiszarod?
2011. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Hogy alkothass valami maradandót.

Hogy ne legyen olyan üres a bolygó.

Talán hogy találkozz egy másik fajtársaddal és a közös genetikátokat összeadva új utódokat hozhassatok létre.

De lehet hogy csak egy program része vagy mint a matrixban és szolgálod a gépeket.

Számítottál ennyi válaszra?? Vagy válaszoltam a kérdésre mielőtt megfogalmazódott benned?

2011. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Minek veszel levegőt ha úgyis kifújod??!
2011. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
70%
arra utalok a kérdésedből, hogy mélyponton vagy és elgondolkoztál az öngyilkosságon. ugye az utóbbiban tévedek? remélem.
2011. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért születünk hogy legyen élet a földön és azért halunk, hogy ne szaporodjunk el, de ugyis van tulvilági élet
2011. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az élet célja az élet maga.


Senki sem kérte a saját életét. De megszülettünk valamiért. Ha már így állunk, hogy itt vagyunk, és van 60-120 évnyi időnk, töltsük ki valamivel.


Voltak már az életedben dolgok, amiknek örültél? Érezted már magad boldognak? Na, ezekért a dolgokért érdemes és kell élnünk.


És, hogy ne unatkozzunk az évek alatt, dolgozzunk azon, hogy ezekben az érzésekben részünk lehessen.

2011. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hát figyelj, én eltudnám neked mondani, és megtudnálak győzni a válaszommal! De csak 4szemközti beszélgetésben, így nem! De biztos van példaképed, nekem Bruce Lee, Tony Jaa, Yip Man.... ők hárman, azért mert nagyszerű emberek, és olyan nagyharcművésszé váltak amilyen én is akarok lenni.



A felső 6 sor senkit nem érdekel csak engem, de azért is születhetsz, hogy tanulj, nagyon gazdag legyél, és utána élvezd az életet, azt csinálj amit akarsz a pénzel!


A felső 3 sor nagyon sok embert érdekel! :)

2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tetszik a ***** válasza:

Az biztos, hogy itt nem fogod megtalálni a választ. Linkelném Aristoteles egyik könyvét, de lusta vagyok. Tanulj filozófiát vagy kérdezz filozófust, esetleg lelkészt.


Üdv.

2011. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!