Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik miután meghalunk?

Figyelt kérdés
Semmik leszünk vagy újra éljünk az életeinket...
2009. okt. 24. 19:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%

a ha jók voltun a mennybe ha rosszak a pokolra kerülünk

b reinkarnáció köv. életedben lehet hogy pingvin leszel hal

vagy megint ember

2009. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem akkor kezdünk egy új játékot egy másik pályán vagy más nehézségi szinttel ^^
2009. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
83%

Meghalni könnyű, születni nehéz. Egy "ismerősöm" szerint meghalni olyan, mint levetni egy szűk cipőt.

Utána HAZAmegyünk (van aki még itt szöszmötöl egy kicsit)találkozunk minden fontos baráttal, társsal, és az igazi tanárainkkal is, akik segítenek majd feltöltődni és feldolgozni a tapasztaltakat. (A hibáinkat sajnáljuk és szégyeljük, a nemes és szép tettekre büszkék vagyunk.)Később pedig, ha már te is úgy gondolod, megtervezzük a következő életünket (a haverokkal és a vezetőkkel is) vagy itt a Földön vagy valahol egy messzi-messzi galaxisban... Aztán vagy sikerül a tervet betartani vagy te tartassz be a tervnek, remélem érted. :-)

2009. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem olyan mintha lekapcsolnánk a villanyt.
2009. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Szerintem ez hasznosabb, mint a mi véleményünk:

:-)

[link]

2009. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Engem a Ti véleményetek érdekel. Pl, mint írta valaki, hogy találkozunk a barátainkkal vagy ilyesmi. Szerintetek mi választunk testet magunknak ill. kihívásokat?
2009. okt. 24. 20:13
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
c semmi. Megszűnik a tudatunk létezni, az agyunk leáll, nem gondolkodunk többé, akár mintha aludnánk, és nem álmodnánk semmit, és persze nem is ébrednénk fel.
2009. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan mint amikor alszunk de nem álmodunk semmit.
2009. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.
2009. okt. 24. 21:06
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Csak a gyengék hiszik azt, hogy menyországba megyünk meg ujjászületünk 20:07 ugye az ismerősöd már meghalt, hogy ilyeneket tud. El kell fogadni, hogy csótányok vagyunk a sodródó tengerparton semmi több.



Dr.House

2009. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!