Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy kilógok...

Miért érzem azt, hogy kilógok a lányok közül a sorból?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják nekem,hogy tök normális meg széles látókörű lány vagyok és ez manapság ritka ilyen fiatalon.De azért akadnak kivételek.


Én bevallom sokszor úgy érzem magam a mai lányok között,hogy kilógok a sorból meg olyan maradi vagyok. O.o


Normális ez 15évesen?


2011. júl. 8. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
örülj neki, inkább érezd magad különlegesnek. 16 vagyok, és egy időben énis azt hittem, kilógok a sorból, de ez mamár csak megerősít:)
2011. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, igaz, én 20 éves vagyok.


Szerintem normális, mások szerint konzervatív, maradi gondolkodású vagyok. Ez van, azt hiszem, nem én vagyok a hülye, ha azt mondom, hogy 14 évesen nem kéne bulizni járni és pasizni/nőzni. Vagy nem normális dolog az, ha valaki nem akar gyereket, vagy nem akar házasodni...


Ettől függetlenül megtaláltam a helyem olyan emberek körében, akik hasonlóan gondolkodnak.


Ennyi.

2011. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kilógsz csak éretebb vagy
2011. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a korodnál
2011. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hmmm, én is teljesen így vagyok ezzel és én is 15 éves lány vagyok.
2011. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így vagyok ezzel. 14/L
2011. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miyu97 válasza:
A széles látókörűség és a maradiság teljesen ellentétes. Ha sok mindent megértesz/elfogadsz nem lehetsz maradi >< de am persze hogy normális, főleg kamaszkorban, úgy érzed kilógsz a sorból mert nem feltétlenül vagy pláza cica vagy emós. Ez egyedi, jó dolog. Ne aggódj miatta!
2011. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

normális annak a rétegnek, aki nem a "normális"ak közé tartozik


12:14

erre én is azt mondanám hogy maradi gondolkodású.

habár a mai emberek közt sokan divatból valamilyenek, de az is igaz, hogy aki kilóg a sorból az "nem normális". szerintem még mindig több ember gondolja azt hogy gyereket csinálni kötelesség, de a házasság már kevésbé divat.

nem vagyok tisztában a statisztikákkal, nem is érdekel hogy mit neveznek "normális"nak meg különcnek


13:31

ez hülyeség :D attól senki sem érettebb hogy másabb. meg aztán mi az érettség? ez is elvárásfüggő


14:47

20:04

persze és ha megkérdezünk 100 lányt, 80%a különlegesnek fogja képzelni magát :)


20:41

igaz, aki széles látókörű ritkán maradi. tehát konkrétumokat kérnénk, csak akkor kiderülne hogy nem is lóg ki annyira a sorból :)

2011. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!