Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13-17 éves lányok! Ti is...

13-17 éves lányok! Ti is "érettebbek vagytok a korosztályotoknál"?

Figyelt kérdés

mindenhol ezt olvasom: szerintetek hogy nézek ki? mindenki 18-nak néz mert érettebb vagyok a korosztályomnál... szerintetek lefeküdhetek a barátommal? azt mondják érettebb vagyok a koromnál úgyh igen...


ha mindenki ilyen kvára érett akkor mégis hogy van ennyi meg gondolatlan p.csa?


2011. szept. 15. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Én személyszerint nem szoktam fejtegetni hogy mennyire vagyok érett, nem érdekel, majd mások szépen eldöntik. Nekem csak az számít hogy értékes ember legyek, érezzék jól magukat velem az emberek, tudjak boldoggá tenni másokat.. és akkor én is boldog leszek.

Engem is idegesít egyébként ez a szöveg, aki ezt hangoztatja, az általában épphogy éretlen.

2011. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
38%
szerintem én tényleg érettebb vagyok, az összes bnőm ezt mondja... 14/L
2011. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Én szerintem érettebb vagyok a koromnál, mind külsőleg, mind belsőleg.

Már most megvan sok dologról a véleményem. A cigizés, ivás, szex stb. Soha nem cigiznék, mivel undorítónak tartom, szoktam alkalmanként alkoholt inni, de mindig csak egy kicsit, mert szerintem egy részeg lány visszataszító. A szexről meg azt vélem, hogy jobb megvárni vele azt, akit valóban szeretek.

A külsőmről csak annyit, hogy 14 évesen a szemdokim végzősnek nézett. xD

16/ L

2011. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

én 12 vagyok agyilag, de legalább bevallom:D

15/L

2011. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a kérdés egyáltalán nem releváns, gondolom ezért lehet az, hogy általában unatkozó 13-17 éves lányok szeretik hangoztatni.
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Annak tűnik először, de majd idő múlva észreveszed, hogy ez nem igaz, persze vannak kivátelek.. :)
2011. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

nem, mivel deszka vagyok, kinézhetek vagy 11-12 évesnek. egy dagadt 11-12 évesnek.


16/L

2011. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

ayának ne higyjetek, nem úgy néz ki egyáltalán:D

20:16os voltam;D

2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
hát én 17vagyok és úgy vélem igen... ez olyan 14-15éves korom körül jobban érződött, de még mindig jópáran mondják hogy így van. és hangsúlyoznám hogy az érettség nem azt jelenti hogy mennyinek néz ki valaki.. engem is kinéznek néhol 20nak, de nem ezért tartanak érettebbnek, hanem a gondolkodásmódom miatt.Mert engem nem kúrt végig a fél suli14évesen, mert engem érdekel a jövőm, mert nem cselekszem meggondolatlanul, és mert átlátok olyan összefüggéseket amiket más az én koromban még nemigazán ért.. egy 17éves lánynak még nem sok élettapasztalata van, de én azt a keveset jól hasznosítom, és képes vagyok tanulni a hibákból:) szal, összegezve a lényeget, nem attól nem valaki érett hogy jól imitál egy k*rvát:)
2011. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de ennek nem mindig örülök. Múltkor egy bazárosnál voltam és ott volt egy kislány az anyjával . Az anya mondja a kislányának "kicsim vigyázz engedd el a nénit" . Pedig még csak 15 éves vagyok. De volt már máskor is ilyen. De a testem is elég fejlett.
2011. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!