Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy ennyire hiányzik?

Normális, hogy ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés

Tegnap délbe értem haza egy budapesti táborból és azóta egész nap rossz kedvem van, néha elsírom magamat. Annyi haverral ismerkedtem meg ott, hiányoznak az esti sörözések, kártyapartik, stb. Ilyen még sose volt velem. Pedig már több mint 10 táborba voltam életemben.

15/f


2011. júl. 10. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte igen, de majd idővel elmúlik...
2011. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Sörözöl és sírsz. Valamelyiket felejtsd el, a kettő együtt nem vall egy férfira.
2011. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
21:32: Cáfolom! szerelmi bánatukban sok férfi lemegy sörözni és sírni a kocsmába, pl egy fájdalmas válás, szakítás után.
2011. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg nem normális, de elmúlik egy idővel gondolom. Nem tapasztaltam még...
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rácáfolok: Persze, sírhat egy férfi. De sörözni nem azért megy, hogy sírjon a haverjaival. Magában meg nem ül le egy sörrel, hogy bánkódjon. Arra ott vannak a jobb kategóriájú alkoholok.
2011. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor én nem vagyok férfi, hogy sem egy nagyon közeli rokonom, sem pedig a gyermekkori legjobb barátom halálát nem könnyeztem meg? Nem azt mondom, hogy nem gyászoltam, de könny egy darab sem.

17/F

2011. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, de pár nap és elfelejted, aztán hónapok mulva megint eszedbe jut majd ki időre ha szar napod lesz h dejó lenne. Van ilyen. Annyi hogy nagyon j volt a tábor, és nem jó az otthoni életed ha jól gondolom :/
2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ancsyzoe válasza:
Próbáld elfelehteni és gondolj vami szebbre jóóra enniy vagy jó rugjál bee
2011. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

persze ,hogy normális, és szerintem köze sincs ahhoz , hogy otthon milyenek az állapotok. énis minden nap visszagondolok a táborra, nekem is nagyon hiányzik mindenki ( azért nem sirok ) :D


de szerintem nem olyan szörnyu ez,jovore elmesz megint,beszelgetsz veluk addig facebookon,telefonon,akár szervezhettek 1 találkozot is :DD


én kulfoldon voltam taborban,nap mint nap beszelek veluk, soot,mar ott tartunk hogy valamikor meg kellene oket latogatni :DD

2011. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!