Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » NEm hiányzik a gyerekkorotok?

NEm hiányzik a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 17 éves fiú és ugy érzem sose lesz már olyan jo pl mint mikor 10 éves voltam....olyan rossz..


ti hogy vagytok vele?


2011. máj. 23. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, és nekem az óvoda hiányzik nagyon. Mikor egész nap játszottunk... sz volt a legjobb...:D:D
2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.Nagyon jó gyerekkorom volt, egy utcában sok gyerek és mindig játszottunk az utcán... De még az is jó volt, mikor általános iskolában vége volt a tanévnek, és kezdődött a nyáriszünet:) Most meg, itt a nyári szünet és tanulhatok a szóbeli érettségire, ha felvesznek egyetemre, akkor meg utána tanulhatok majd a vizsgákra:/
2011. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Főleg mikor már azon gondolkodsz miből fizetsz számlát. Aztán megszületett a gyerekem és gyakorlatilag újra élem a gyerekkort. Újra ÚGY látom a fákat bokrokat mint anno. Hogy milyen érdekes, meg búvóhely stb.

Kamaszkorban is nagyon rossz, mert már elvárnak tőled, de még nem vagy igazán felnőtt, ez sem könnyű emlékszem.

Néha még a kamaszkort is visszavágyom...pl mikor olyan zenét hallok. :)

Sok ember hibája (az enyém is) hogy nehezen, vagy egyáltalán nem képes megélni az életét, mindig a múltba vagy a jövőbe vágyik. :)

Most jó, van egy gyerekem aki segít abban hogy magam köré nézzek. Neked nehéz, de próbálj erőszakot tenni magadon és összegyűjteni azokat a dolgokat amiért jó kamasznak lenni.

2011. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem hiányzik.

Ma pont ilyen emlékezős napom van, és arra gondoltam, hogy az én másféléves kisfiamnak is legalább olyan klassz, gondtalan gyerekkora legyen, mint nekem és a férjemnek.

31/N

2011. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a gimis korra úgy gondolok, mint egy gondtalan időszakra, egész nap a gimis haverokkal voltam, a tanulás könnyen ment. most már meg kell felelni, teljesíteni kell, nincs sokszor időm arra amire szeretném.
2011. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves fiú vagyok(már nemsokára 15:S) és már most nem akarok tovább nőni,öregedni.Én kéthetente egyszer lefekvés előtt mindig sírok kicsit az ágyban:( Tudom furán hangzik DE IGEN!Egyszerűen nem bírok feldolgozni hogy már nemsokára VÉGE:( már nem vagyok gyerek.jó még itthon vagyok 15,16,17,18 évesen de aztán 20 fölött meg dolgozni kell,elköltözni és felnövök.ezt nem bírom elképzelni.hiányzik minden.hiányoznak a 2002,2003-as évek.mikor 6,7 éves voltam.azok voltak a legszebbek.annyira jó volt.óvodából mindig hozott haza apukám(aki még szintén olyan fiatal volt kb.30 éves)mindig mentem vele csavarogni,estre stb.kocsikázni.mindig kis rövid hajam volt,együtt mentünk fodrászhoz.hiányzik mikor nagyapám 2002-2003-ban minden hétvégén hozott McDonald's-ból Happy Mealt.mikor mindig ott 6 évesen álltam és vártam a kerítésen hogy mikor jön:) és mindig hozott.annyira szerettem őt:'( mindig elvitt névnapkor,szülinapkor a plázába(ott a játékboltba) én voltam az 1. kisunokája.olyan rossz hogy mindezt nekem kell nemsokára csinálnom.dolgozni,pénzt keresni,autót vezetni.sose tudtam elképzelni hogyan tudnak a felnőttek így vezetni?:O mindig ott ültem hátul a kis gyerekülésben és néztem kifelé.kicsi voltam,boldog,semmi bajom nem volt:D már nemsokára utazni sem fogok a szüleimmel:S olyan rossz lesz elköltözni onnan ahol felnőttem,ahol gyerekként mindig játszottam.mikor szép szombati napokon kék volt az ég,és én zokniba,pizsamába,legóztam az ablakom alatt miközben sütött rám a napfény... mikor mindig kókuszos kekszet ettem és úgy néztem apukámat mikor Starcraftozott,meg warcraft III-mon játszott.NEM AKAROK FELNŐNI!!!:"(
2011. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hümi ***** válasza:

néha visszavágyok az oviba, amikor látom h nekik nincsen semmi gonduk, azok a délutáni alvások is (:

de vmikor meg jó, hogy 16 vagyok, de azért mégse mert nemsokára jön a 17.szülinapom és eszembe jut h öregszek, aztán jövő nyárra meg már 18. leszek és így bele gondolva kicsit durva :D aztán jön az érettségi és a középiskolás éveim el is múltak :( :D

2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem. Nem volt rossz gyerekkorom de nincs annál jobb -habár még nem vagyok teljesen önálló- hogy végre azt csinálom amit akarok, oda megyek és akkor amikor akarom, összevissza ehetek, ha akarom csak reggel 8kor fekszem le és este kelek és még sorolhatnám. Igazából nem nagyon szerettem gyerek lenni, túl sok mindent nem szabadott. 20N
2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De hiányzik, mert nem volt! :S
2011. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok, és hiányzik. Vagyis egy másik, törődő család személyében hiányzik.
2011. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!