Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkorát csalódtam egy lányban,...

Akkorát csalódtam egy lányban, hogy homár leszek. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy éve egy hatalmasat csalódtam egy lányban... Gusztustalan módon megcsalt... Azóta próbálom feldolgozni a dolgot, de amit észrevettem, hogy nem viszonyulok már ugyanúgy a lányokhoz...mintha már nem érdekelnének... és úgy érzem olyan törés alakult ki bennem, amit már nem lehet helyrehozni... A lányok számomra egy értelmezhetetlen fajt jelentenek... Ugyanakkor a fiúk mintha jobban kezdtek volna vonzani. Pl. mostanság többszőr van olyan, hogy arról fantáziálok, hogy egy fiúval szeretkezek... És van 1-2 fiú, akinek a külseje mintha felizgatna. Mi a véleményetek ? Lehet, hogy teljesen elveszítettem a vonzalmam a lányok iránt. Lehet, hogy ez egy lassú folyamat, átalakulás, melynek során lassan meleg leszek ?
2011. júl. 11. 00:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jól diagnosztizáltad magad.
2011. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Ahhoz még kéne nőnie pár lábadnak, hogy homár lehess.

Amúgy nyilván lehetséges, ha egyszer veled is ez történik. Zavar egyébként? Mert ha igen, még lehet visszafordítható, ha elkezdesz normális lányokkal ismerkedni, és tényleg csak ez a baj, hogy csalódtál a női nemben.

2011. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom még zavar-e , mert még magamban sem vállaltam fel teljesen... Igazából amivel gond lenne, hogy a szülőknek ismerősöknek elmagyarázzam, mert ők nehezen fogadnák el... Meg át kéne térni egy másik szexuális kultúrára, pl. nem tudom, hogy az anál mennyire fekszik, mivel még nem próbáltam soha...
2011. júl. 11. 00:51
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
biszex? Szerintem olyan nincs, hogy eddig semmi sem volt, vonzottak a nők, most meg homi vagy és már egyáltalán nem érdekelnek.. Esetleg elnyomtad magadban eddig, vagy most beszéled be magadnak hogy neked a másik nem kell.. ilyenekre gondolok. De idővel majd csak meglátod, hogy mi kell ténylegesen neked. Egy csalódásra ne alapozz.. Szerintem.
2011. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ja, esetleg a biszex szóba jöhet... Hát eddig nem nagyon vettem észre magamon, hogy a férfiak vonzanának, de most mintha ez sokat erősödött volna. De vajon meddig fog tartani ez a folyamat ? sztetek próbáljam meg esetleg fiúval, mert akkor lehet, hogy kiderülne, hogy működik, vagy sem...
2011. júl. 11. 01:12
 6/22 anonim válasza:
100%

És aktív vagy passzív homo lennél?


A nők sokaknak értelmezhetetlen faj, talán fel kéne még próbálni néhányat, mielőtt feladnád, nem?

2011. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Asszem inkább passzív lennék, legalábbis a fantáziálás közben az vagyok...


A nőmnek nem hiszem, hogy baja lehetett a teljesítményemmel, mert felső szinteken művelem ezt a dolgot...

2011. júl. 11. 01:21
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
:D őő..most ezt mi döntsük el? csinálj amit akarsz, amire vágysz? az nem jó?
2011. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy mire vágyok... És gondoltam van olyan, aki átélt már ilyet, vagy hallott ilyenről. Én még nem tudom ,mi lesz a folyamat vége...
2011. júl. 11. 10:13
 10/22 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz.
2011. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!