Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valakivel beszélnem kell....

Valakivel beszélnem kell. Őrülés határán vagyok. Vannak olyan weboldalak ahol másokkal lehet gondokról, hasonló dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Szóval,ahol valakinek elmondhatom a problémáim,próbál segíteni,vagy legalább csak meghallgat.
2011. júl. 11. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk...

én is mindenkinek próbálok segíteni ahol lehet/tudok, de visszafele ez már nem működik!

2011. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Megértelek, néha egy ismeretlennek könnyebb elmondani mindent, mint egy ismerősnek. :) 18/L
2011. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A sok ember akinek segitesz, rad rakja a problemait. Te cipeled a hatadon ezeket,lehuz a suly. Segitokesznek jo lenni, de van egy hatar, Az az, mikor A Te rovasodra, egeszsegedre megy.
2011. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na jó,de mi a helyzet a párkapcsolatoddal és a családdal?Elmondod?
2011. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Mintha csak magamat hallanám:( Én is szívesen meghallgatlak, hátha együtt kiokoskodunk valamit.
2011. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a weboldalt, gratulálunk!
2011. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Családban az a gond,hogy mint ahogy másoknak segítek,így itthon is.

Édesanyám kétszer vált el.

Szóval van 2 féltestvérem.

Amikor elvált,10 évig együtt élt egy férfivel,tőle lett a 2 öcsém.Ez a korszak életem legrosszabb része volt,de már 4 éve vége.

Viszont,mivel anya,rengeteget dolgozik,reggel 5ttől este 10ig,30 napből 20-22-t porckorongsérvvel,rákosan,így nagyjából én nevelem a 2 öcsém.

Én töltöm ki az apa szerepet,mivel akivel 4 éve együtt van,nem mondhatom,hogy rossz ember,sokat dolgozik,de nem szereti a 2 öcsémet,ez látszik is csak anya előtt nem mutatja,de ha szeretné se tehetné meg,hogy foglalkozzon velük,mivel egy éjszaka kb a munkahelyén 1000-1300 csirkét vág le.

Így elvileg valahogy megélünk.Mégis bármi van,én vagyok hibás,emellett nekem kell áldozatokat hozni mindig hogy haladjunk.


Ezt ennyire részletesen mondom inkább.


Párkapcsolatok terén,2 évig voltam egy lánnyal.Rengetegszer flörtölt,hülyére vett,hazudozott nekem,fél évig kitartottam mellette,hogy hátha hullámvölgy megváltozik.Szóval másfél évig boldog voltam vele.

1 hónapja külön vagyok tőle,1 hete összejöttem egy olyan lánnyal aki 1 éve már várja,hogy vele legyek,de őt nem szeretem.Azért mentem bele a kapcsolatba,hogy ne szenvedjen többet miattam,mivel egy évig végignézte,hogy nem vele vagyok,mégis mindig kiállt mellettem amennyire tudott.

Így 2 szék közé estem,nem tudom eldönteni,azt,hogy az előző barátnőmet szeretem-e még,vagy,hogy a mostanit megtudnám-e szeretni.

Elrontottam,hogy azt akartam,hogy vboldog legyen ez a 2. lány mivel a 2 kapcsolat között nagyon kevés idő telt el.


Barátok terén,pedig saját hibámból egyre több a lány,és egyre kevesebb a fiú.


Nagyon röviden írtam le,pedig így is elég hosszú lett.

Lehet,akik felajánlották,hogy írjak nekik,élek a lehetőséggel.

2011. júl. 11. 17:02
 18/22 anonim válasza:
Szia! Magamat csak ajánlani tudom beszélgetésre. Ahogy olvastam ismerős volt a történet. Viszont én már túl vagyok ezeken. Ha gondolod írj, szívesen beszélgetek veled ezekről.
2011. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

én is napok óta olyan oldalakat keresek ahol lehet valakivel beszélni, nagyon nehéz a hejzeted, megértelek, ha gondolod írj nyugodtan mailt. Nekem is nagyon nehéz most, egyik pillanatról a másikra ugy érzem meghalok, ilyen fájdalamat még sosem nem éltem át, ha esetleg tudna valaki segiteni nekem is az nagyon jo lenne!

kérem...

2011. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Szintén 18 éves fejjel, amit a helyedben tennék:

Először is elvonulnék egy kicsit és megpróbálnám sorra szedni, mivel is van gondom és ezek közül saját erőmből min is tudnék változtatni.

Lássuk először a párkapcsolatodat. A volt barátnődről inkább ne is beszéljünk, aki így elbánt veled, arra nem érdemes vesztegetni a szót. Neked nem erre van szükséged.

Bele tudnál szeretni ebbe a lányba, aki odáig van érted? Ha nem, nem gond. Legyetek barátok, hátha barátként megfelelő támaszt nyújthat nehéz időkben. Szerelmek jönnek-mennek, ez legyen a legkisebb gond. :)

Ami engem leginkább szíven ütött, az édesanyád állapota. Én anyum rákos volt, már 7 éve nincs velünk. Egyedüli lányként a családban meg kellett állnom a helyem, nem volt mese. Inkább légy büszke magadra, hogy ahogy írtad, te neveled a 2 öcsédet és számíthatnak rád a barátaid is.

Ne temetkezz bele a problémákba és a mélabúba. Jobb lesz, mindig jobb lesz. :) Pihenj egy kicsit. ;)


18/L

2011. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!