Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valakivel beszélnem kell....

Valakivel beszélnem kell. Őrülés határán vagyok. Vannak olyan weboldalak ahol másokkal lehet gondokról, hasonló dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Szóval,ahol valakinek elmondhatom a problémáim,próbál segíteni,vagy legalább csak meghallgat.
2011. júl. 11. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen próbálj igazi barátokat keresni. tudom nem könnyű, néha 50kmes körzetben sem akad 1 rávaló ember. próbálj valakit találni aki tényleg foglalkozik veled. ha az új barátnőd tényleg szeret, ő is meghallgat és segít. talán még meg is tudod szeretni érte.


nehéz apa nélkül férfivá válni, de kegyetlen az élet és megkívánja. talán ismerkedhetnél idősebb fiúkkal is, akik a közelben laknak.


felajánlanám a segítséget én is, de őszintén nem igazán tudom átérezni, mivel olyan alapvető hibákat követtél el, amiről te is tudod hogy rosszhoz vezetnek.

2011. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én is nagyon szívesen meghallgatlak, ha tudok, segítek is. nagyon érdekel mi lehet ennek a kiírásnak az oka:)
2011. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!