Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Mindenki megbolo...

Miért van ez? Mindenki megbolondult? Megoldás?

Figyelt kérdés
Alapból elég laza vagyok,200% higgadt mint a csávó http://www.youtube.com/watch?v=NisCkxU544c 1:27 nél,nyugodt vagyok laza higgadt minden meg úgy is válaszolok,de mióta divat lett a "flegma" szó nem minden 2. ember hanem minden ember odalöki nekem azt a mondatot hogy "Mit flegmulsz?".Mit tegyek? nem akarok megváltozni de eléggé zavar hogy a higgadt ember már flegma.
2011. júl. 12. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel! Hidd el, ha nem veszel tudomást róla, azzal tényleg megmutatod neki h egy dolog ha valaki higgadt vagy csak túl nagy a szája, és úgy leplezi az idegességét, ingerültségét. Hidd el, nem éri meg felvenni, az ilyeneknek a véleménye tényleg érdekel? Azok az emberek, akik közel állnak hozzád tudják, hogy milyen vagy, az ilyenekkel meg barátkozni se jó. Nevess rajtuk és lépj tovább (: Általában am akkor mondják ezt, mikor zavarja őket ha vki nem veszi fel pár szavukat, vagy tudják kezelni a helyzetet és a temperamentumukat. Azok játszák a flegmát, akik túl kretének ahhoz, hogy tudják, mi az az önfegyelem. Te csak jobban jársz (: Am meg akkor csinálják ezt, mikor féltékenyek vagy szimplán hülyék és keresik kibe köthetnek bele, ez is csak azt mutatja, hogy valamit nagyon jól csinálhatsz. Nyugtasson a tudat.^^ Tisztelem a higgadtságod (: de a nyugodt, higgadt ember nem is veszi fel az ilyet! Mint már írtam: nem éri meg (:
2011. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :3
2011. júl. 12. 01:24
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsen mit(:
2011. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!