Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eleted legboldogabb...

Mi volt eleted legboldogabb pillanata?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett a kislányom,megpillantottam és magamhoz ölelhettem. Ezt a pillanatot soha nem fogom elfeledni:-)
2009. ápr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor megszületett a kisfiam :)
2009. ápr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az utóbbi egy-két évben nagyon sok olyan volt, hogy kijelentettem "ez életem legboldogabb pillanata" de valószínűleg ezek mind ahoz köthetőek, hogy angliába költöztem
2009. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
legboldogabb nincs, az élet egyes szakaszaiban mindig más és más tunik a legboldogabbnak. nekem legutobb az eskuvom napja, ott is az, amikor a volegény megérkezett értem, gyonyoru pillanatok voltak azok, még mai is kiráz a hideg, ha ujranézem a DVD-n.
2009. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de egy biztos: a gyermekemhez köthető, bármi is volt :)
2009. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes pillanat boldog amikor érzem, hogy szabad vagyok és látom az égen a madarakat miközben süt a nap... Sok boldog pillanatom volt, és még lesz is!
2009. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ilyen nincs...
2009. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyári tábor pillanatai, amikor új barátokat szereztem. Valamint az, hogy egy srácot, (haverom, de szeretném, ha több lenne) akit nagyon szeretek megölelhettem, és ő magához szorított, mert barátok vagyunk, és ritkán látjuk egymást.
2009. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem egy lányt, aki a legfontosabb az egész életemben!!! ♥


F/17

...:::Dömcsi:::...

2009. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok van/volt/lesz de a alegfrissebb: tanulmányaim miatt voltam egy fogyatékos othonban és beszélgettem egy 4 végtag érintett lánnyal, és nagyon feltöltött a beszélgetés:) a végén közös fotó.Akkor ott úgy éreztem ez a földi boldogság:)
2009. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!