Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legeslegcikibb...

Mi volt életed legeslegcikibb pillanata? Mindenféle sztori jöhet. ;)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, tudom használni a keresőt, de nem bizti, h erre is ugyanazok válaszolnak, így több sztorit olvasgathatunk.:)
2010. jún. 12. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Éppen moziban ültem,kólát ittam és egy váratlan pillanatban egy rendeset böfögtem XD és persze nagyon-nagyon csendes rész volt,én meg szét röhögtem az agyamat(persze halkan próbáltam)de még vagy 5 percig csöndes jelenet volt,azt hiszem még az előttem ülő is hátra fordult...

csak az volt a baj,hogy nem nagyon bírtam visszatartani a röhögést mert elég "embereset" böfögtem.

2010. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban(talán alsó osztályban) felméréseket csináltunk tesi órán (felülés, mellkasemelés, fekvőtámasz stb.). A felülésnél pedig ugyebár 2 ember kell, 1 aki csinálja a gyakorlatot és 1, aki fogja a lábadat. Éppen én csináltam a felülést, amikor valami nagyon bántotta a gyomromat és kieresztettem egy nagy recsegős galambot pont a társam arcába. (nem is galamb volt, hanem sas!) nagyon szégyelltem magam... látszott rajta, hogy szerinte is büdös van... :S x]
2010. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
hááát talán az amikor a volt tanárom ment a lányával én meg véletlenül megbotlotam és kitetem a kezem a tanáromat herén,lányát meg vaginán fogtam felpatantam rá a motorra és SHUUUUTY
2010. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt pukiznom egy fesztivál szerűségen xd és gondoltam csöndben elintéztem de NEM mert az egyik nálam jóval idősebb pasi ismim benyögte h egészségedre! Áhh olyan égőő volt!
2010. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Húú, hát nekem az volt, mikor még a barátommal csak tényleg barátok voltunk, de már mindketten hajtottunk a másikra, de olyan kis gyerekes módszerekkel, hogy bírkóztunk, és egyszer egy olyan pózba kerültünk hogy én a földön feküdtem és a lábaim az ölében voltak ő meg az ágy szélén volt és egymással szemben voltunk (remélem érthető:D a lényeg, hogy szemben ültünk egymással) és hát szorult egy kis levegő a nemi szervembe, ami PONT akkor kicsúszott és PONT olyan hangja volt mintha befostam volna... és nem akartam róla beszélni, tehát nem tudtam neki elmagyarázni, hogy most éppen nem telibe arcon fingottam.. sztem a mai napig azt hiszi..XDXD hát ezvolt életem egyik legcikibb sztorija, de emellett még rengeteg van, mivel én egy olyan ember vagyok, aki hetente minimum 2x vmi miatt beég:D
2010. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

:D:D az utolsó az rohadt jó volt :) ha van még mesélj ilyet :D


én nemtom nem emléxek

2010. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

utolsó elötti xDxD nagyon naaagy muhahah :D

én nem mesélek inkább mert leírni is gáz :S

2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem rég történt, azt hiszem vasárnap délután, talán már koraeste lehetett, de világos volt. Ültem szemben a szobámban a széken, és borotváltam a fanszörzetemet. Benyit anyám, pont szembe velem,d e nem láttam hogy idenézett volna, lerakta a pizsinadrágomat az ágyra, (mert azt hozta fel) én addig beszaladtam az ajtó mögé, de a rémület és az izzadt lábaim miatt, nem ment fel a nadrágom, meg be is volt tekeredve a bugyival együtt. Ezért csak azután tudtam felhúzni, amikor már kiment. Hát ez baromi ciki volt :S
2010. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
:D ezis jó volt xD
2010. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nap a barátnőmmel kimentünk a közeli tóhoz, úgy volt, hogy csak lógatjuk a lábunkat. A barátnőm hozott fürdőruhát is, mert tudta, hogy úgysem bírja ki fürdés nélkül. Így is lett. Levetkőzött és elkezdett lubickolni a vízben, miközben engem is buzdított, hogy menjek bele. (persze úgy, hogy előtte hazamegyünk fürdőruciért) Nekem otthon direkt megmondták, hogy ne fürödjek, így nem akartam otthonról ruhát hozni. Már nem bírtam tovább, ezért levetkőztem és meztelenül fürödtem, gondolván úgysem jön senki. Nem így történt. Már kis ideje fürödtem, mikor úgy gondoltam elég volt, megyek ki felöltözni. (előtte szárítkozni is kellett, törölköző nem volt) Ki is mentem a partra és a tóval szemben álltam meg. A barátnőm elkezdett ordítozni, hogy rohanjak vissza a vízbe, mert jönnek, de én nem hittem neki, azt hittem csak ugrat. Aztán mikor már nagyon határozottan és ijedten kiabált, fogtam magam és befutottam a vízbe. Jól tettem, mivel valóban jöttek, méghozzá fiúk, sőt az egyik a 3. szomszédunk volt. Nagyon megijedtem, de szerencsére a barátnőm volt olyan kedves és behozta a vízbe a saját ruháját, hogy az enyém ne legyen vizes. Így nagy nehezen belepaszíroztam magam a ruhájába, de ki nem mehettem a vízből, mert a póló fehér volt és vizesen átlátszott. Úgy terveztük hát, hogy megvárjuk míg elmennek, de szerencsétlenségemre jött még egy csapás: a barátnőmnek kiesett a fülbevalója és mivel nagyon szerette, meg akarta keresni. Hazament hát egy búvárszemüvegért, miközben nekem a vízben kellett maradnom, mivel nem mehettem ki. Majd megfagytam mire visszaért, de aztán hála égnek megtalálta a fülbevalót, miközben a fiúk is elmentek. Így végre megmenekültem.


Azt nem tudom, hogy a fiúk megláttak-e, de elképzelhető, hogy igen, mivel látták, hogy a bnőm behozza a ruháját és én felveszem, tehát gondolták, hogy nincs rajtam fürdőruci!

Nagyon ciki volt! 14/l

2010. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!