Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekes álom ez? : D

Gyerekes álom ez? : D

Figyelt kérdés
Mindigis arról álmodtam, hogy lesz 2-3 legjobb fiú barátom, és mindig velüük fogok lógni. :D Nagyon klassz lenne, ha sikerülne, mert eddig sok lány legjobb barátomban csalódnom kellett, kibeszéltek, meg ilyesmi :( Persze most is vannak fiú barátaim, de nem olyan szoros a kapcsolat, de jobban érzem magam fiúkkal mint lányokkal. És ősztől új suliba megyek, remélem lesz lehetőségem :D Am. lány vagyok, de gondlom ez kiderült :D Szóval ez nagyon lehetetlen, hogy összejöjjön? :(
2011. júl. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
miért lenne lehetetlen? :)
2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha szeretsz inni, és van zsebpénzed, akkor máris találtál magadnak egy nagyon jó barátot. :D 18/F
2011. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: balf@sz :DDDDDDD


egyébként egyáltalán nem az. én is rengeteget gondolkodtam már ilyesmin (15/L), a sorozatokban, filmekben is annyiszor fordul elő ilyen szituáció és irigyeltem az ilyen lányokat..


én is új suliba kerültem pár éve és itt találtam 2 szoros fiúbarátot akik nem a pénzt és az ivási lehetőségeket keresték bennem, hanem a saját személyiségem mivoltát. ha érted mire célzok..


és semmiképpen sem szerelem vagy ilyesmi, színtiszta barátság. próbálj meg ismerkedni és legyél nyitott mindenre :)

2011. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a vicces pasikat szeretsz nevetni a baromságot szeretsz inni partyzni balhézni akk jtt vagyok
2011. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 3 legjobb fiú barátom van..és nem a pénzre mennek..hanem azért szeretnek mert mellettük tudok önmagam lenni úgy tekintek rájuk mintha a testvéreim lennének.. és igen sokkal jobb a fiú barát mint a lány... például lány legjobb bnőm egy van az is a másod uncsitesóm!

A suliba meg majd össze haverkodsz fiúkkal és lehet, hogy szoros barátságotok lesz akivel majd mindent meg tudtok beszélni! :)

2012. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trollocska07 válasza:
Nekem a legjobb barátom egy lány, de mindketten benne vagyunk egy olyan... hogy úgy mondjam, egy kis csapatban, ahol rajtunk kívül nincsenek lányok, de nagyon jól el vagyunk :D (gondolom nyilvánvaló a nemem) eddigi összes (kivéve a mostanival akit csak nemrég ismertem meg :) ) lány barátomban csalódtam, és hidd el, egy lány lehet hogy csak kedvesen elbeszélget veled, de sose tudhatod, mikor szúr hátba, beszéli ki az összes titkodat, mikor terjeszt el rólad pletykákat, míg ha egy fiúnak baja van veled, a képedbe mondja :D hehe, és a fiúkkal olyan jót lehet hülyülni, de az összes többi lány akit ismerek csak nyavalyogni tud :P nem lehetetlen, hiszen nem esznek meg téged :) ja, és tisztelet és bocsánat a lány kivételeknek, mert biztos vannak, bár én csak keveset ismerek XD
2012. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!