Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok egy nagy szerencs...

Miért vagyok egy nagy szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
A körülöttem lévők mindig, mindenhol nyernek. Barátnőm egy ruhát, tesom 2 ingyne belépőt buliba, márkás bikinit, másik barátnőm belépőt buliba, van egy ismerősöm, aki facebookon vannak ilyen nyereményjátékok és hetente nyer, minimum 1x vagy annál többször vmit. pl ruhát, bikinnit, utazást, sminnkcuccokat. (am a többiek is fb-on nyertek) én is mindenhova regisztrálok, megosztom, hirdetem ahogy kell, és soha nem nyerek semmit.:( Lehet azért, mert annyira akarom? vagy mi van?:(
2011. júl. 15. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerencse sajnos a szerencséseké, nem pedig azoké akiknek szükségük lenne rá.
2011. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy nyersz

én mozijegyet nyertem, mert más lehetőséget el sem tudtam volna képzelni, mindenképpen meg akartam nézni azt a filmet, viszont pénzem az nem volt

2011. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért vagyok egy nagy szerencsétlenség?"

Mert annak tartod magad. Ez ellen tudsz tenni, ha nagyon akarsz.

2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szerencsétlenség vagy, hanem nem vagy szerencsés. Amúgy meg, nem szerencse kell az élethez, hanem kitartás és lehetőleg annyi lelkierő, hogy ne törj össze azért, mert soha nem nyersz semmit ...
2011. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!