Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha ma megiszok 3 doboz energia...

Ha ma megiszok 3 doboz energiaitalt és este még lehet hogy alkoholt is fogok inni, az milyen hatással lesz rám?

Figyelt kérdés

parasztok kiméljenek.

17/l.


2009. aug. 15. 13:36
 1/5 anonim válasza:
semmilyen!annyi hogy az energiaital tipusától függ ha gagyi akkor tényleg semmi ha márkás akkor kicsit jobban peregsz!tudom,tapasztalat!
2009. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel iszod ! Bár szerintem semmi ha nem vagy nagyon érzékeny(szív) olyan mintha megittál volna 3 kávét.Pezsgővel nem a legjobb mert a szénsav felnyomja az agyadba és az energia itallal elégé ütős és felpörget ! Szórakozó helyeken már betiltották az együttes forgalmazást így mindenki megveszi külön és még a pultnál összeönti ! Hoztunk egy törvényt de már megvan rá a másik törvény ( ha magadnak kevered ihatod mert a te felelősséged ) Üdvözöllek Magyarország
2009. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem gagyi. Hell.
2009. aug. 15. 14:31
 4/5 anonim válasza:
ok én is azt iszom!én is pezsgövel szoktam nekem az nagyon bevált és nagyon finom is (esetleg még whisky ami a temtöbe visz ki:D)!és kellemesen felpörget!(az elsö válaszos voltam)
2009. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire vagy hozzászokva...

nekem volt idő,hogy napi 6-8 dobozzal megittam (nem gagyit) vagy keverve vodkával,pezsgővel,de megsem éreztem hogy volt benne energiaital is

most vagy féléve nem iszok sokat,most megérzek 1-2 nergiaitalt is,meg féldeci töményet is...

2009. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!