Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy lánybaráttal hogyan...

Egy lánybaráttal hogyan találkoztok hogy ne az jöjjön le neki hogy "ez biztos akar valamit tőlem"? 17f

Figyelt kérdés

msn en szoktam beszélni vele mert jófej

osztálytársam. nem mintha akarnék vele járni, de meg kell hagyni elég jó csaj,de ez most nem ide tartozik


csak mikor unatkozom végiggondolom hogy találkozhatnék az ismerőseimmel ,azt ő vele még nemtalálkoztam


kicsit uncsi kérdés tudom.


2011. júl. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy: "Nagyon unatkozok, nem tudok mit kezdeni magammal... Nincs kedved eljönni .... (vhová)"
2011. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őőő ezt én sosem tudtam, az gáz, ha nyiltan megmondja az ember? hogy pl:

"figyi, kicsit uncsizok, arra gondoltam lóghatnánk együtt vmelyik nap. elmehetnénk.... mit szólsz?

de egyébként ne értsd félre légyszi, csak mint barátok, úgy gondoltam"

2011. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazából, jah .sztem nem értené fére. tudom h van barátja és ő is tudja hogy én tudom :D

de mégis fura nekem. nah mind1 majd lehet lesz vmi unalmas napom meg napja és majd akk:D

2011. júl. 17. 22:19
 4/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem csak simán hívd el, ahogy a többiek is írták, de ezt a "csak barátok vagyunk" szöveget talán kihagyhatod.. ha nekem ezt írják, kicsit kellemetlenül érzem magam miatta. :D Így pedig, hogy van barátja, és ezzel mindketten tisztában vagytok, nem fogja félreérteni, pláne, hogy barátok vagytok. :)

15/L

2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!