Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról a...

Mit gondolnátok arról a barátotokról, aki elfelejt felköszönteni születésnapod alkalmából akkor is amikor aznap találkoztok?

Figyelt kérdés
ráadásul együtt ünneplitek:S
2009. szept. 21. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
HA együtt ünnepeltétek a születésnapodat akkor hogy nem tudott felköszönteni?
2009. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha elfelejtenék... Nem szeretem ezt a nagy felhajtást a születésnapok körül. Elfelejtette hát istenem van ilyen. Túl nagy feneket kerítenek az emberek ennek a dolognak.
2009. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy icipicit rosszul esne, de nem mutatnám ki, és nem is kattognék sokat rajta.


Volt, hogy külföldön éltem, és hazajöttem egy hétre, amibe pont beleesett a születésnapom is. A születésnapomon találkoztam a volt barátommal (már akkor sem voltunk együtt, barátok maradtunk) és egy akkori barátnőmmel, akivel akkor már kb. 9 éve ismertük egymást. Hát mindkettő elfelejtette.


Nem szóltam semmit, mert úgy vélem, hogy egyrészt ennek önmagában nincs semmi jelentősége, hiszen bárkivel előfordulhat, hogy elfelejti, másrészt ha egy ilyenért megsértődnék, akkor nem sok barátom maradna.


Volt olyan is, hogy én felejtettem el egy barátnőmét, akivel évente kb. 3-4x találkoztam. Halálosan megsértődött, egy órán át engesztelni kellett. Azóta már nem tekintem a barátnőmnek, mert volt néhány önző húzása. Mindenesetre ez az ügy egyáltalán nem vált a kapcsolatunk hasznára.


Okultam ebből, és mindenkinek a születésnapját betettem a telefonomba emlékeztetőbe. Ha az juttatja eszembe, az mennyivel jobb, mint ha elfelejtem...?

2009. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülyeség! miért olyan nagy dolog? én a sajátomat is elfelejtem. önzőség ELVÁRNI másoktól, h felköszöntsenek. ha nem köszönt fel akkor mi van? nem a barátod többé? vagy mi? jaaaajj
2009. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az volt h szülinapom előtt ünnepeltük meg egy pár nappal, és utána mikor találkoztunk, születésnapomon, elfelejtett felköszönteni. De am igazatok van, nem fogok emiatt megsértődni, csak akkor ez nagyon rosszul esett:(
2009. szept. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!