Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a fő célod az életben?

Mi a fő célod az életben?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 13:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Kiolvasni az összes könyvet a harmadik és a második kerületben található Szabó Ervin Könyvtárakban. És még annál is több könyvet olvasni. Pszichológiát tanulni, és nap mint nap találkozni olyan emberekkel akik meg merték tenni azt, amit én sohasem... Olyan barátokat szerezni akikre mindig számíthatok, olyan embereket megismerni akikre felnézhetek, és halálomig tanulni.
2010. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Én milliomos akarok lenni, és amíg el nem érem nem tervezek meghalni.. sokan kinevetnek ezért.. de én hiszem h sikerülni fog, ha teszek érte, és ha megragadom a lehetőségeket, és ha nyitott szemmel járok a világban.. :)
2010. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok célom van!

Vannak nagyobbak, amiket összekötnek rövidtávú, kisebb célok. Alapvetően viszont az mozgat, hogy megvalósítsam az önmagamról alkotott képemet, elismerjenek, és folyamatosan tudjak változni, fejlődni és megújulni. Szeretnék embereknek segíteni, sok pénzt keresni (ez igazából nem cél csak eszköz), és kiegyensúlyozottan, harmonikusan és elégedetten élni. Aztán boldog párkapcsolatot, később családot is alapítok majd. A gyerkőseimnek pedig szeretném megteremteni az anyagi hátteret egy szép élethez.:)

(20/L)

2010. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

08-29 16:25

Én abszolút nem gondolom, hogy ez nevetséges, vagy megvalósíthatatlan! Jó, hogyha az ember nagyban tud gondolkozni.

És mi az a cél egyébként, amiért szeretnél milliomos lenni? Mit jelent számodra ez, vagy milyen élet, amit elképzelsz magadnak, mikor milliomos leszel?:)

Hogyha itt nem akarsz, írj nyugodtan privit, mert szívesen beszélgetnék veled ilyesmiről, szimpatikus az elképzelésed!

2010. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Emberként élni és meghalni.

Tartalmat mindenki saját maga ad az életének.

2011. szept. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!