Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is szokott beszélgetni...

Más is szokott beszélgetni magával?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl:

-"Rá kéne gyújtani"

-"Nem kéne rágyújtani"


-"Akkor beletesszük a borsot a levesbe"

-"Na jó még egy kicsit"


vagy ténylegesen hosszab dolgokről kétoldalról érvelve...


2009. ápr. 3. 02:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Én igen , mondjuk arra kíváncsi lennék mennyire normális ez :D
2009. ápr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
én választ is kapok a fejemben levő hangoktól
2009. ápr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
énis.. egy csomószor amikor egyedül vagyok a szobámban. van egy nagy tükröm leülök elé..és beszélgetek, de nem hangosan csak így suttogva. szerintem ez már beteges..de hát ez van.én ien vagyok.xD
2009. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Én akkor szoktam magamhoz beszélni, ha hibázok egy nagyot, vagy pl. bénán beverem a könyököm valahová. Olyankor egyes szám harmadik személyben teszek megjegyzéseket fennhangon, és nagyon nem vagyok úriember magammal szemben.:))
2009. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is szoktam magamban beszélni, de nem magammal :) Ha nagy ritkán nincs itthon senki, akkor fennhangon is. Pedig nem vagyok már kisgyerek, 22 éves vagyok, de sokszor elképzelem, hogy van itt valaki és annak magyarázok, pl. amikor rendet rakok és dumálok közben ennek az illetőnek, hogy "basszus nincs hely ebben a k.rva lakásban, most szerinted hova a fenébe tegyem már ezt a sz.rt" De általában csak akkor szólok hozzá, ha felhúzom magam :)
2009. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is szoktam, aztán amikor kicsit túlzásba viszem, akkor rászólok magamra, hogy most már be lehetne fejezni.. :D Pláne amikor kutyasétáltatás közben az utcán tör rám, mondjuk arra figyelek, hogy senki ne legyen a közelben.
2009. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy szoktam. Két énem van, egy határozottabb, meg egy nyámnyilább.És a határozott szokott segíteni.

De van, hogy beszól egyik a másiknak.

Sztem normális...én szeretem az énjeimet.

2009. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen! Nekem egy jó és egy rossz "énem" van és mindig érvekkel alátámasztja a jó, hogy miért ne csináljak rosszat! De komolyan.. Néha úgy van , mint a filmekben, hogy egy angyalka meg egy ördög vitázik!:D
2009. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Elnézést, előző vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy magamban beszélek. Hangosan nem szoktam.
2009. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Én csak káromkodni szoktam úgymond magamban, így beszélgetni nem. pl haza kell rohannom valamiért, amit otthon felejtettem, akkor kicsúszik a számon, hogy óóh b@ssza meg... vagy ha hirtelen nagyon pipa vagyok valakire, és egymagam vagyok, akkor is hangosan megemlegetem a jó nénikéjét.ismerek valakit, aki viszont állandóan dumál magában. eleinte egy csomószor azt hittem, telefonál valakivel vagy szkájpol, de nem... szépen megbeszél magával mindent, pl ha keres vmi tárgyat szólongatja, hogy "hol vagy már kisfülhallgatóm, gyere ide, hopp":D

ez nem tudom, mennyire normális viszont.

2009. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!