Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet belőle?...

Szerintetek baj lehet belőle? Lelki ismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

33 hetes kismama vagyok,ma vendégek voltak nálunk.Párom és még páran sörözgettek,az egyik barátnőm pedig almás Borsodi sört ivott.Megkóstoltam,nagyon finom,bár utálom a sört,és Én is ittam egy negyed pohárnyit.(2%-os)

Ártottam a babámnak?Soha nem szoktam inni alkoholt,főleg most nem,de ez nagyon jól esett.

Csak most furdal a lelki ismeret!


2011. aug. 6. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj, az ég világon semmi baja nem lesz ennyitől. Ha jól esett egészségedre. Attól mert megittál egy negyed pohárral, nem vagy alkoholista. :)
2011. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy már ilyen miatt furdaljon ?! Semmi baja nem lesz a gyereknek. Ami jó a mamának az jó a babának. 1x-1x meg lehet inni egy dobozzal is.
2011. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanmár:D én 15 éves fejjel is ittam még csak jobb kedvem se lett tőle:) én citromos változatot( mondjuk annyira nem ízlett..) Apukám szerint ez csak üdítő..
2011. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Azért más egy ember önmagában és egy nő gyerekkel a hasában!


Egyébként semmi bajod nem lesz tőle! Sört lehet inni soptatás alatt is, sőt ajánlják is mert tejserkentő, de csak és kizárólag az alkoholmenteset szabad inni!


Ennyitől viszont hidd el, hogy a kiskrapek tutira nem rúgott be :o9

2011. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baja nem lesz a babának. Nekem a doki azt mondta, hogy alkalmanként egy-egy pohár vörösbort is nyugodtan meg lehet inni.
2011. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kicsit megkönnyebbültem.Bár sajna jobban aludni nem fogok ettől sem.Lehet,hogy ahhoz tényleg egy doboz sör kéne?:)

Tehát azért olyan nagy disznóságot nem vétettem.

Köszi!

2011. aug. 6. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kolléganőm aki mindig is utálta a sört, nem így a terhessége alatt, amikor is ellenállhatatlan vágyat érzett egy-egy pohár sör iránt.

Egészséges, gyönyörű babája született, aki azóta már nagykorú.

2011. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony lett a vasam, a dokim javaslata: minden este 1dl vörösbor. Nyugodj meg, attól a kis sörtől semmi baj nem lesz :)
2011. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor keményedésekkel kórházba kerültem, az infúzión nyomatták az alkoholt. Úgy mentünk ki pisilni mint a részegek, az infúziósállványba kapaszkodtunk. A doki szerint nem gond - a rendszeres alkoholizálás persze árt a babának - de a keményedésekre egy felest vagy egy pohárka vörösbort be lehet dobni.
2011. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor az első gyerekemet vártam megzavarodtam a sörért pedig amúgy utállom. Amikor apukám sört ivott nem bírtam ki, hogy ne kérjek tőle egy egy kortyot, mert annyira kívántam :) Semmi baja nem lett tőle, már lassan 5 éves lesz a kis rosszaságom :) Most várom a 3. babámat vele viszont még a sör szagát se bírom, de hát ugye minden terhesség más. Boldog babavárást és ne aggodj!
2011. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!