Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki ismeret furdolásom van....

Árkoson Atilla kérdése:

Lelki ismeret furdolásom van. Mit tegyek? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy tegnap az utcán bicikliztem egy tó mellett és átrohant előttem egy macska. én nagyon megijedtem ezért véletlen ráhajtottam a macskára és a küllők közé be akadt a feje és úgy forgott a kerék. a macska nagyon sikított folyamatosan és bele estem a tóba ami egész nagy volt. a biciklim lement a víz alá a macskával együtt. nagyon nehezen egy 20 perc múltán kitudtam szedni a biciklit a víz alól. de addigra a macska halott volt :'((( és nem tudom mit tegyek nagyon lelki ismeret furdolásom van. és ma azt álmodtam hogy megyek az utcán és hallok macska hangokat összevissza de nem látok sehol macskákat és öszintén szolva most nagyon félek.....
2011. júl. 20. 22:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
még mindig bánt :( mindeggy megpróbálom valahogy elfelejteni :(( köszi!
2011. júl. 22. 17:37
 12/14 A kérdező kommentje:
ja és azt nem írtam bele hogy qrvára rosszul úszok!!
2011. júl. 22. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bizarr az tuti. De ne a macsekkal foglalkozz örülj h neked nem lett bajod!! persze a cicát is sajnálom..
2011. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igaz! :/
2011. júl. 30. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!