Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mégis mit kellene tennem?

Most mégis mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve dolgozom egy követeléskezelői cégnél, álomállásnak indult, de most úgy érzem magam, mintha egy horrorfilmben lennék. A főnök eleinte teljesen normális volt, de később kényszerített, hogy egy két dolgot megtegyek neki, különben viszlát állás... (nem szexuális) közben rejtett kamerákat is felszerelt és lehallgató készülékeket, persze a tudtunk nélkül, mindig tud mindenről ezért tudjuk... plusz a felesége irodájában is vannak kamerák és mindig azt nézi, hogy ott hogyan dolgoznak az emberek... minimálbért keresek, alig jövök ki a pénzből de ez nélkül még rosszabb lenne, eleinte imádtam itt dolgozni, mindenbe beletanultam, most pedig lassan félek bejönni, mert néha dühöng és kiabál, a múltkor csapkodott is... mindent lesodort az asztalról, elég érzékeny lány vagyok... így nagyon megvisel ez az egész... ti mit tennétek?
2011. júl. 26. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mongy fel. Nem tezs jót hosszutávon lelki terrorvban élni. még mielött az emberi önbecsülésed is teljesen oda lesz , szal ne várd meg. mások is felmondanak hány meg hány munkahelyen apróbb okok miatt. de ez hogy kamerával figyeli a beosztottjait... annak tudta nélkül ugy tudom jogellenes is.
2011. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de mi a garancia arra, hogy a későbbiekben kapok munkát? Ezt is majdnem egy évig kerestem és örültem is neki... a főnököm sok olyan dolgot csinál ami jogellenes de mivel megfulladhatna már a sok pénzében, így mindent ki tud védeni, most is megnyert egy pert pedig ő volt a hibás és ezekkel még el is dicsekszik, hamis tanukat használt, stb...
2011. júl. 26. 10:24
 3/13 anonim válasza:
Van egy tippem: Keress állást, és ha megtaláltad mondj fel!
2011. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, de ugyebár nem kötelező elengednie, és ha találok is állást akkor 3 hónapig senki sem fog várni rám ami a felmondási idő...Őszintén szólva félek, a párommal szerettünk volna lassan gyereket is, de munka nélkül elvethetjük ismét, bár így is megtiltotta a főnök, hogy gyerek legyen... teljesen össze vagyok zavarodva, köszönöm szépen az eddigi kommenteket is.
2011. júl. 26. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:

legyél mindig beteg, kirúg majd ő. vagy mondd azt hogy terhes vagy, tuti lapátra tesz :) előtte meg keress másik munkát


esetleg munka után elkapod egy sikátorban, kizsarolod belőle a dugipénzét, aztán felmetszed a hasát és bedobod 1 folyóba... :P

2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nem foglalkozhatsz a pénzzel, muszáj felmondanod. Te sem akarhatod, hogy teljesen megnyomorodjon a lelked a beteg főnököd miatt. Felmondasz, munkát keresel. Ez a legjobb, akármilyen nehéz is lesz. Biztos kibírjátok valahogy, segítséget is kérhetsz szülőktől, barátoktól, rokonoktól.
2011. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, sajnos szülőktől nem tudok segítséget kérni, apukám rokkant nyugdíjas, míg anyukám jelenleg munkanélküli, ő sem talál állást, azt javasolta, hogy maradjak, mert havi semmiből nem tudunk megélni, és most ők sem tudnak segíteni akármennyire akarnak, plusz az albérletet is fizetnem kell... de úgy gondoltam, hogy kivárok egy évet, azt talán még kibírom itt, és akkor 3 hónapig elvileg míg kapok munkanélkülit, tudnék keresni állást, szerintetek jól döntök ha így teszek?
2011. júl. 28. 09:22
 8/13 anonim válasza:

1 évet lehúzni egy ilyen beteg ember mellet?

A babának sem tenne jót szerintem, ha teherbe esnél és ott dolgozol. Ha meg miatta lesz valami lelki problémád az sem lesz a legjobb a gyereknek. De lehet, hogy ha azt mondod, hogy terhes vagy ki rúg...és ezt csak akkor csinálnád meg ha van állás ajánlatod! Az úgy szerintem jó! ;) Sok szerencsét!

2011. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... megpróbálom, jövőre pedig keresek valamit, ha pedig sikerül közben teherbe esnem akkor pedig biztosan felmondok azonnal, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, én sem szeretnék itt maradni, de nem tudok mást tenni, mint várni...sajnos amíg nincs más lehetőségem, muszáj kibírnom...
2011. aug. 1. 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Szerintem nézz szét, hol van munkalehetőség, és amint találsz valami jót, mondj fel. Ne várj annyit. Aztán abban a három hónapban valószínűleg találsz magadnak munkát. Nagyon szorítok neked!
2011. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!