Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs facebookom, akkor most...

Nincs facebookom, akkor most hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Találkoztam ma egy volt osztálytársammal.

Beszéltünk, jó pofizott, stb.


Ő: Majd megjelöllek facebookon, fenn vagy gondolom!!!

Én: Rosszul gondolod.

Ő: Mert? Mindenki fenn vagy, minden osztálytárs és ..

Én: NEM VAGYOK.

Ő: Jó, oké. Érdekes..

Én: Ok.

Ő: Pedig ott szervezzük a osztálytalálkozót, amin nem voltál múltkor, jössz?.

Én: Majd meglátom. (Én veletek egy asztalnál? Soha !)


Gondolom, Nekem kellett volna magam hülyének érezni, hogy nem vagyok facebookon??

De ellenben azokkal, akik 32161 képpel (barátnő,újszülött,nyaralás), 1354 ismerőssel kompenzálják az ismerősök előtt a nyomorúságos életüket, testi fogyatékosságukat, én teljesen boldog vagyok ezek nélkül.


1 olyan ismerőm van az életben, aki szintén nincs fenn egyik ilyen oldalon sem, és a google számára is ismeretlen. Azt hiszem ő a legnormálisabb mind közül. Lehet vele beszélni, van véleménye mindenről, jó társaság, roppant nagy ész.


2011. júl. 21. 13:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%

Nekem sincs faszbukom na BUMM! Kit érdekel utálom..

Megvagyok nélküle ugyan úgy élek. Létezik még az a kütyü amit telefonnak hííínak.

2011. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon sok mindenből kimaradsz, ha nem vagy fenn a Facebookon. Ott szerveződik sok minden.
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy hülye. Nekem sincs facebookom, és én is nagyon jól megvagyok nélküle.
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
En meg pont azert nem regisztralok erre a sz.r facebookra, mert mindenkinek van, egyszeruen utalom es kesz, eleg az iwiw.
2011. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg van fészbukon és teljesen boldog vagyok. Ha olyan okos lennél amiért nincs fészbukod akkor képes lennél elfogadni azokat akiknek meg van és nem lenézni, általánosítani őket. Akinek 3578 képe van fönt, az szerinted fészbuk nélkül normális lenne? Mert én nem hiszem.
2011. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Én sem vagyok fenn. Akikkel akarom tartani a kapcsolatot, azokkal tudom enélkül is, viszont a gyökerek nem találnak meg minden baromsággal.
2011. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, megtaláltad a ló 2 oldalát.

Saját példa: vagyok fészbukon, de 1 képet se raktam fel magamról (más kérdés, hogy mások tettek fel képeket, amiken én (is) rajta vagyok), nincs 1354 ismerősöm és nem kompenzálok semmiféle fogyatékosságot. Igazából nincs nagy szükségem a dologra, nem kapok sokkot, ha 2 napig nem tudok felmenni és személyesen is érintkezek az emberekkel.

DE: ettől függetlenül sokszor nagyon hasznos jószág, nekem főleg szervezési szempontokból jött be (lásd a saját példádat is). Ha valami komolyabb programot szervezünk, akkor nem kell mindenkit egyesével megkeresni, és változás esetén se kell körbetelefonálni a fél világot. Sokkal egyszerűbb így, mint bárhogy máshogy.

2011. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg a világ másik végén élnek az ismerőseim. Persze ha fizeted a számlát én szívesen telefonálok fészbuk helyett! Sokkal egyszerűbb így. Egy csomó engem érdeklő dolog ott gyűlik össze amit nem tudok máshogy megnézni csak ha regisztrálok. Sőt még képeket is feltöltök! És akkor mi van? Nem vagyok normális mert több képem van? A lényeg az hogy mi van rajta, nem az hány. Ha valaki egy gáz képet rak fel az nem jobb mint aki 60-at, amit pl fotósként (vagy fotós) készített.

Te meg begyöpösödött és elfogásra képtelen vagy. Aki normális az mindenhol normális és nem azért mert nincs fészbukja.

2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem van fbom, most is fent vagyok. sztem egy jó oldal, mert itt van mindenki... könnyen felveheted velük a kapcsolatot. van chat is, és nem kell megtudnod senkinek sem az msn címét ahhoz, h beszélhess vele. én pl. már az msn-ről is leszoktam, mert a facebook sokkal jobban bejön. a hátulütője az, hogy sokan hozzáférnek az adataidhoz,megtudhatnak rólad sok mindent. erre van egy adatvédelmi beállíás, beállíthatod, hogy kik ne lássák egy adott bejegyzésed, stb. ...

bár azt nem szeretem, amikor mki megoszt mindent az életéről..hogy épp depizik stb. persze, van h én is kiírok néha egy-egy szomorú idézetet, v vmit...de vannak olyanok,akiknek ez már mániájukká vált..na őket szépen letiltom:D



nemtom mé óckodtok tőle. nem vagyunk kockák attól,mert ezen az oldalon vagyunk...

2011. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem van faszbookmon na akkor mit csinálsz:D:p
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!