Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyi hülye ember van?

Tényleg ennyi hülye ember van?

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok. Régen sok-sok barátom/barátnőm volt, mindenkivel jól kijöttem (legalábbis én ezt hittem) de mindig én jártam pórul. Volt akivel megszűnt a kapcsolatom, mivel egyre kevesebbszer találkoztunk, de a többi elég érdekesen ért véget.

1. Barátnőm úgy állított be egy nyaralást, hogy senki nem akarja, hogy menjek nyaralni, csak ő..később kiderült hogy pont ő az egyetlen, aki nem akarja, hogy én is menjek velük, mert ha ő "b*szni" akar, nem akarja, hogy én is ott legyek, egy házba vele.. (ezt nemértettem, mindegy nem kerestem többet, mert ő is tojt rá, hogy most mivan)

2. Tipikus sértődékenység.. épp görcsöltem fájt a fejem is, és a névnapomat ünnepeltük volna. Tali előtt 2 órával szóltam, hogy ne haragudjanak, de nemtudok menni, mivel nagyon rosszul érzem magam..ezen úgy besértődtek, hogy többet nem kerestek mert én "sose megyek sehova" ..

3.volt 2 barátnőm, általam ismerték meg egymást..aztán összevesztem az egyikkel, és a másik meg az ő oldalára állt, és közölték hogy ne keressem őket többet.

4. Meg volt most egy bnőm.. annak a pasija teljesen rám volt kattanva, de én mindig mondtam neki, hogy de ne engem zargass, mert nem én vagyok a barátnőd.. Meg mindig küldtem a barátnőjéhez, hogy engem hagyjon békén.. erre másnap ez a csaj nekem állt, hogy én hogy rámásztam a pasijára, mert látta, hogy mindig mentem ölelni, stb.. Pedig a pasija még mondta nekem hogy majd beszélni akar velem stb.. én meg lekoptattam mindig, és mégis a pasit megtartotta, engem meg jól lecseszett ez a "bnőm" és elhordott mindenféle r*bancnak, holott én 23éves létemre 2 pasival feküdtem le, ő meg kb. 2hetente másik pasival megy el szobára..ráadásul ennek kevesebb mint a fele a barátja.. van olyan, akit csak úgy egy buliba összeszed és egyből kupakolnak..


Most én vagyok tényleg ennyire köcsög mindenkivel, vagy csak sajnos ilyen nyomorék emberekkel vagyok körülvéve??:S

Mert én már nem tudom..:/


2011. okt. 8. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan, mint amikor autópályán a sok hülye szembe jön, talán benned van a hiba.
2011. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy a méltán híres szállóige mondja: mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

megpróbáltam elolvasni, a feléig bírtam

ebből mire következtetsz?

2011. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem te vagy a köcsög, hanem azok akikkel körül vagy véve. Nemcsak te jàrsz ebben a cipõben.
2011. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg 23 éves vagy? Nem 13? Mert elég gyerekesnek tűnsz!
2011. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megtudlak érteni. Van amikor az ember nem érti miért ilyen emberekkel van körülvéve.

Az a legjobb ebben az egészben,hogy ezt egy idő után nem is fogod bánni, ha az ilyen "barátaid" lelépnek mellőled.:)

Biztos, hogy fogsz találni őszinte barátságot, csak elég nehéz.

Egyébként a válasz: sajnos ilyen nyomorékokkal vagy körülvéve.

2011. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
én végigolvastam, a helikopter, az autópálya és hogy may 12-13 éves lehetsz, mind eszembe jutott....
2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azért tűnik 13 évesnek mert a többség nem tud elgondolkozni:). Mert akik ezt írják, azoknak gondolom még nem volt olyan, hogy csalódott a barátaiban.

Mert én arra gondolok, hogy azért akadt így ki a kérdező, mert eddig úgy hitte, hogy ezek tiszta, őszinte barátságok. Aztán kezd rájönni, hogy még sem az. Lehet régen más milyen volt, és azért él azóta is 'rózsaszín ködben', de azok amiket felsorolták példákat azok kizökkentették a normális kerékvágásból. És most nem érti, hogy miért van ez így vele. Nem gond, mindenki rájön egy idő után, hogy megfelelő emberrel barátkozott-e vagy sem.

A lényeg az, hogy eltud őket engedni és rájöjj arra, hogy vannak ettől igazibb barátságok is, nem kell sajnálni ha nem akarnak veled barátkozni.

2011. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
ennyi mellefogas nem lehet.a hiba benned van,vagy rossz emberekkel baratkozol vagy tenyleg te vagy a kulonc csak te magad sem latod. mindket esetben csak te segithetsz a dolgon.
2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért tűnik 13-nak, mert a többség nem tud elgondolkodni, hanem azért, mert ezek olyan "problémák", amik 13 évesen akkora hatalmas és egetrengető barátságszakító okok, amik miatt még akár ezt is leírják:"Most én vagyok tényleg ennyire köcsög mindenkivel, vagy csak sajnos ilyen nyomorék emberekkel vagyok körülvéve??:S " by Kérdező, viszont 23 évesen az ember már elvileg felnőtt és érett.
2011. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!