Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszóltam a tanáromnak. Most...

Beszóltam a tanáromnak. Most mi lesz? (lent)

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 9.-et. A föci tanáromról van szó. még júniusban az osztályozó konferencia előtt volt. 1-es és 2-es között álltam. Rend szerint leghátul ültem haverral és pecázásról beszéltünk mert másnap korán akartunk kelni és menni a Tiszára fenekezővel. Lényeg, hogy valami vicceset mondott és elnevettem magam, amire mindenki felfigyelt. A tanár is odaszólt, hogy fejezzem be, mert ha nem akkor megkapom az 5. 'órai munka elégtelen'-emet. mondtam, hogy úgyse bukok meg és beírta az 1-es. Mindenki röhögött egy darabig, de nem tom mért. Aztán elkezdett beszélni a tanár hozzám, hogy milyen neveletlen vagyok, stb.. meg mondta, hogy anyám biztos nem tud róla, hogy mit csinálok suliban (de azért nem olyan nagy dolog volt ez). Aztán azzal folytatta, hogy egyszer szívesen elmenne hozzám családlátogatásra és beszélne anyámmal arról, hogy milyen vagyok suliban. mondtam, hogy nincs bennem semmi különös. A tanár újra hangsúlyozta hogy egyszer eljön hozzám, én erre azt mondtam, hogy jó, de majd szólok anyának, hogy süssön palacsintát. Erre csöndbe maradt, rázta a fejét és valamit írt a naplóba, aztán folytatta a tanagyagot.

Végül is nem buktam meg, de nem tudom mire számíthatok szeptembertől.

Vélemények?:(((


2011. júl. 22. 11:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
utolsó, büszke lehetsz magadra, az apádra is, aki gondolom egy ugyanakkor g#ciparasztf#szfej mint te, az ilyeneket irtani kéne, remélem egy tanár majd jól megerőszakol, és csak bőgni fogsz te suttyó.
2011. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Adom az utolsónak igaza van.
2011. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
"hogy jó, de majd szólok anyának, hogy süssön palacsintát. " basszus ezen behaltam a röhögéstől xdddd
2011. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Most örülj, hogy nem húzott meg, jövőre pedig nem beszélsz vissza neki. Ennyi. Mindig a tanároknak van igazuk, ez örök érvényű szabály...
2011. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

egy évet lehúzol úgy, h megtanulod, de ugyanúgy leszarod, és vége :D 11.től már nincs földrajz :D

sorstárs :DD

2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

majd 10 év múlva jöt röhögsz az egészen.


vagy anyázol, hogy 25 évesen még mindig nem tudtál leérettségizni, mert a föcitanár szopóágra tett és akkor peccanthatsz nagyokat.


a második esélyesebb.

2011. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
amúgy lehet, hogy kemény srácnak érzed magad, de meglátod, végzel és pár év múlva rosszul fogod magad érezni, hogy mekkora tirpák voltál. egyébként sem mindig a tanár a hülye! a természettudományos tárgyak esetén sokszor a diákok hozzáállásával van a baj...
2012. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 XTiger válasza:
Szerintem arra számíthatsz , hogy üres gyomorral fog hozzátok menni ..
2012. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

kíváncsi vagyok a történet végére, én is oda jártam, osztályfőnököm is volt túri, utáltuk egymást mint a szart, érettségimen is belémkötött.

ha még fent vagy itt, írd meg hogy végződött a kapcsolatotok :D

2014. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!