Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok erről a lányról?

Figyelt kérdés

A személyisége kicsit antiszociális, egy-két emberen kívül minddel távolságtartó, esetenként ellenséges. Magának való, érdekes humorérzékkel megáldott, de alapjában véve nagyon kedves és érző lelkű. Érzékeny, de igyekszik nem kimutatni. Sok mindentől fél, de bátorságot sugároz mások felé.

A külseje rövid, hullámos sötétbarna haj, barna szemek, szemüveg, és kedves arc kombinációja.


Ő lenne a legjobb barátnőm, és egyben egyetlen igaz barátom. Mit gondolnátok róla, ha találkoznátok vele? :3 Ha valakit érdekel, az én személyiségemet is leírom, rólam is mondhattok ezek után véleményt, én kíváncsi lennék mindkettőre.


2010. aug. 11. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Mivel én is ilyen vagyok:-D (csak külsőleg nem), számomra nem lenne visszataszító. Én inkább az ilyenekkel barátkoznék szívesen.:-) Biztosan barátkoznék vele.


A Te személyiségedet is írd le köszi:-)

18L

2010. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 M@x ***** válasza:
84%
Hát én szívesen barátkoznék vele, első benyomás...hát, az az lenne hogy ez egy kedves lány kicsit félénk de kedves.
2010. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szipatikus lenne. Legalább nincs magától elszálva. És még szemüveges is. Imádom a szemüveges lányokat, persze csak ha jól áll rajta :$ ;)
2010. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

húú én is pont ilyen vagyok. csak a külső nem olyan.

engem volt, hogy az egyik legjobb barátnőmnek beszéltek ki, és bunkónak, meg lenézőnek tartottak. pedig egyáltalán nem vagyok az...amúgy én szívesen barátkoznék vele.

2010. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Most jövök akkor én:


Csendes, magának való, visszahúzódó. Szeretek kulturálódni, írni, rajzolni, olvasni. Nincs sok barátom, de azt a keveset nagyra tartom. Nem kellenek új kapcsolatok, de a meglévőkhöz ragaszkodom. Elvagyok egyedül is, de kell a társaság. Sok mindennel meg lehet ijeszteni, és meg lehet ríkatni. Érzékeny vagyok, és a végletekig el tudok menni az értelmeim kimutatásában.

A külsőm félhosszú szőkésbarna haj, zöldesbarna szem, szemüveg. Ritkán mosolygok, de azt mondják, hogy olyankor szép az arcom.

2010. aug. 11. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azta! Mintha rólam és a barátnőmről írták volna ezt!! O_O Annyi a különbség hogy nekem hosszú a hajam és a kérdésben leírt lányra hasonlítok. Ja és mivel én is pont így nézek ki valszeg barátkoznék egy ilyen lánnyal.


L/14

2010. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aranyos, hogy mindenki barátkozna vele. Kicsit hálás is vagyok, hogy nem ilyen emberek veszik körül O.O Gonosz lennék? Talán igen... de jó ez így, ahogy most van. Köszönöm szépen, hogy írtál nekem :)
2010. aug. 12. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező így a leírás alapján te szimpatikusabbnak tűnsz mint a barátnőd.
2010. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... de meg tudod mondani, hogy miért? Mi a különbség kettőnk között, hogy az én személyiségem neked jobban tetszik?
2010. aug. 13. 11:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont Te nem tűnsz szimpatikusnak. Főleg azon megjegyzésed, hogy örülsz annak, hogy nem ilyen emberek veszik körül. Szóval legbelül félsz attól, hogy ha találna hasonló embereket, téged nem szeretne már annyira. És ez nem szép dolog. Amúgy az én legjobb barátnőm szintén ilyen, sőt, mindenkinek megmondja a véleményét a szemébe, elég erős személyisége van, de akik közel állnak hozzá, azokat nagyon tudja szeretni.
2010. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!