Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben, aki hatására megváltozol (jóirányba)?

Figyelt kérdés

Vki akire felnézel, akire szeretnél hasonlitani, akit szeretsz, és akaratod ellenére megváltozol, ha vele töltesz egy kis időt.


Ki az?


2009. ápr. 4. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kórusom, és a volt párom, akit elzavart a család.
2009. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm jó hatással van rám.
2009. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátom (: Hihetetlen jó ember..
2009. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az exem volt ilyen és a barátnőm is:-)) ja és még egy jóbarát pasi
2009. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 éve egy fiúba szerelmes voltam és az ő hatására kezdtem el foglalkozni a külsőmmel, öltözködésemmel és bár nem lett semmi végül köztünk, nagyon hálás vagyok neki, hogy jó irányba megváltoztatott, nem csak sokkal jobban nézek ki, de jobban is érzem magam :) L/18
2009. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a volt ofőm... gimiben minden nap b.sztatott hogy tanuljak többet... javítottam másfél jegyet fél év alatt... (nehéz fáradságos munkával) de most legalább egyetemen vagyok...
2009. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem, és a nagymamám.

A férjem mellett nyugodtabb lettem, nem vagyok idegbeteg.

A nagymamámtól az emberek szeretetét tanultam meg, és ápolónő lettem.

24/L

2009. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Angol tanárom. Hihetetlen jó fej és jó ember és azoknak a beszédeknek köszönhető, hogy tanulok amiket néha órán leadott.
2009. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fönöknöm jelenleg ilyen.Azt szeretnè,h.boldog legyek,ès elègedett,kitartàst ès eröt ad,na meg önbizalmat!

Règebben pedig egy pasimtol tanultam sokat,pl.türelmet,ès azt,h.a belsö a fontos!

2009. ápr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Van!

Miután kiismertem magam (annyira amennyire), édesanyám hatására sokat változtam.

Aztán nemsokkal ezután belépett az életembe egy fiú és ő megtanított sokmindenre, többekközt arra, hogy mit tegyek és mit ne az emberekkel, így neki köszönhetően javultak a kapcsolataim, és jelenleg is egy boldog kapcsolatban élek!:D

2009. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!