Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb hazugságod?

Figyelt kérdés
meséld el a sztorit és bevallottad h hazdutál? avyg kiderült? kinek hahzudtál?
2009. ápr. 4. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Minden nap azt hazudom anyámnak, hogy szeretem...
2009. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

azt mondtam h elmek a bnőmhöz majd este jövök.elmentem házibuliba és úgy bebasztam hogy 3x körbeokádtam a szobám.:Dpersze utána a fejmosás nem maradt el:D

15/L

2009. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pár éve összevesztem a legjobb barátnőmmel valami kis hülyeségen és "bosszút akartam állni" és írogatni kezdtem neki annak a fiúnak a nevében, akibe szerelmes volt... és egyre jobban belebonyolódtam a hazugságokba :S tudom, hogy nagy szemétség volt, meg is bántam eléggé, már eszembe se jutna ilyet csinálni. pár hónappal utána elmondtam neki, hogy én voltam és az a csoda, hogy megbocsátott és még 2,5 évig barátnők voltunk...
2009. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

na az utolsó válszoló válasza kapott zöld kezecskét :D

érdekes sztori :D

2009. ápr. 4. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én igazából nem tudok hazudni de egyik haverommal egy tök hiszékeny gyereket (nálunk sokkal fiatalabb) beetettünk hogy katonák vagyunk az egész úgy volt hogy csak beszélgettünk azzal a gyerekkel és egyszer csak haverom elkezdi neki hogy:

-tudtad hogy katonák vagyunk?

-nem miért azok vagytok?

és negyed órán át azzal hülyítettük a gyereket a amire már meguntuk csilingelő hangot adtam és elővettem órámat beleszóltam hogy megyünk csak küldjetek egy vadászgépet és elmentünk! hát nem tudom lehet hogy még máig is azt hiszi a gyerek hogy katonák vagyunk xd!

2009. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
xD - van ilyen
2009. ápr. 5. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi még általános alsóban etettük be egy osztálytársunkkal, hogy földönkívüliek vagyunk...aztán elmondtuk, de pár hónap múlva meg azt mondtuk, hogy csak azért hazudtuk h mégsem, hogy ne köpjön be...:D
2009. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Valaki lelkileg terrorban tartott,kegyetlen volt az egész!

Tudtam,hogyha valakit lelkileg bántanak,aláznak meg az olyan,mintha semmi se történt volna,pedig hónapokon át tartott,én még csak 9 éves voltam,ő meg vagy 50!

Ezért azt hazudtam,hogy fizikailag is bántalmazott,persze mindenki nekem hitt,és kirúgták az állásából!

Az a helyzet,hogy nem is bánom,mert mással is megtette ezt,és úgy érzem bármennyire is szemétésgnek hangzik,hogy igazságot szolgáltattam!

2009. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy átmegyek barátnőmhöz dvd-zni, közbe meg felmentünk a városba és jól bebasztunk, de ez megy minden második héten...
2009. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
utolsónak : ha kiskorú vagy büszke lehetsz erre..
2009. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!