Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha pl. kitörne egy háború, te...

Ha pl. kitörne egy háború, te képes lennél embereket megölni a harcmezőn akiket várnak otthon a családjuk? Nem emésztene fel a lelkiismereted?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha pl szemtöl szembe állsz. és habozol akkor csak arra gondolj hogy ha te nem ölöd meg akkor ö öl meg téged és neked is van családod stb... Ebben az esetbe egyértelmü a válasz. de csak ugy lelöni valakit minden ok nélkül az már nem menne
2011. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem. Sőt, rögtön azon lennék, hogy el tudjak tűnni az országból.
2011. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Menne a fene harcmezőre, ha muszáj inkább orvosi vagy technikai dolgokban szerepelnék messze minden ilyen helytől. Ha engem lelőnek, 'szhatom a megemésztett lelkiismeretét a tagnak.
2011. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha tehetném elkerülném a konfliktust ahogy tudom, ha mégsem hát pont leszarnám a családját meg hogy ki várja otthon. Én már csak ilyen önző paraszt vagyok.
2011. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Képes, de kevés esélyét látom hogy egy háborút a harcmezőn töltsek, nem örülnék neki ha engem lőnének le.
2011. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha már ott lennék a harcmezőn akkor igen.

Önként biztos nem választanám hogy majd én kimegyek a frontra.

2011. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt így, békeidőben, a gép előtt biztonságban kockulva nem tudom megmondani.

Fogalmam sincs, hogy hogyan reagálnék egy ilyen helyzetben.

2020. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!