Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendkívül utálom a telet. Mit...

Rendkívül utálom a telet. Mit tegyek, hogy valahogy mégis ne utálattal "vészeljem át" a téli időszakot?

Figyelt kérdés
Utálom a telet, mert megnehezíti, sokszor megbénítja a közlekedést. Utálom, mert nem igazán takarítják a havat az utakról. Utálom, mert hideg, fagy van. Utálom, mert elcsúszik az ember, kezét-lábát törheti/kificamíthatja. Utálom, mert korán sötét van. Az ónos esőt pedig még inkább utálom, mert nem lehet tenni ellene semmit, azonnal lefagy az utakra.
2010. dec. 23. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Télen születtem, mégis utálom a telet, a legszívesebben átaludnám, mint a medvék.
2010. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
nyehe-nyehe! nyafogj még légyszi!
2010. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is téli születésú vagyok, pont ma 18 éve, egyébként én is utálom a telet, mert szétfagyok:)
2010. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
18. születésnapodon a gyakorikerdesek.hu-ra írogatsz válaszokat? :O
2010. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is téli vagyok, és nem szeretem a telet, mert hideg van és sötét. Nem lehet csak egy nadrág+póló+papucs kominációban flangálni, mert akkor megfagyok. Csúszik az út, szorít a csizma, nem szeretem a sálat, a sapkát. Késnek az amúgy sem pontos vonatok. Vastagon kell öltözni, és sosem kérik el a személyimet, ha italt veszek. (amikor pólóban vagyok, mindig elkérik, a kabát öregít)
2010. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert mi mást csinálnék?
2010. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Én is nagyon utálom, de megpróbálom valahogy kibírni, mert tenni nem tudok ellene.
2010. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
18.dik szülinapodon illő volna egy sört meginni azért... ha más nem legalább a wowban.
2010. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem iszom sört és nem wowozok, mivel lány vagyok... egyébként kinőttem már ebből a szülinap, akkor egyből buli dologból. Nyáron megünneplem mikor a tesómnak van, ilyenkor jobban szeretek mindenre emlékezni és a családdal tölteni az időm.
2010. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az nyafogás, hogyha valakinek vannak érzései és mer róluk beszélni. Amúgy a kérdést akár én is feltehettem volna.

A belemből utálom a telet és nem vigasztal és nem látom szebbnek azért, mert ez természetes, meg mert ezen az éghajlaton lakunk. A télben szép, amikor havas a táj, de ezzel gyakorlatilag lezárhatjuk a tél jó oldalát és eléggé sovány vígasz ahhoz a sok szarhoz képest, amivel együtt jár.

Pl nekem egy cabrio sportkocsim van, amivel imádok autózni és nagyon frusztrál, hogy hónapokig nem használhatom. Nagyon szeretek futni, kocogni járni, amit jégen meg hóban nem merek, mert nem akarok elesni. Szeretünk a kutyákkal sétálni, de nem a sárban!!! Azt rühellem, amikor tiszta csatakosak, mint a mocsári disznó. Napimádó és napsütésmániás vagyok. Tehát a télutálatot én kiegészítem minden olyan jelenség utálatával, ami megfoszt a napsütéstől. (ború, eső, köd stb) Én kifejezetten a tavaszias, nyárias szabadlevegős programok függője vagyok. Minden ehhez köt, a futás, kutyasétáltatás, kirándulás, autós túra (kabrióval), strand, kerthelyiséges éttermezés, szabadtéri koncertek stb stb stb. Tehát nekem minden olyan tényező az ellenségem, ami megakadályoz az általam kedvelt dolgok kiélésében.

Ja és férfi vagyok, aki nem egy fadarab, hanem érző lény. Most pl a fejfájást érző, hála téltábornok :(

2011. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!