Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hárpia vagyok a párkapcsol...

Egy hárpia vagyok a párkapcsolatomban. Mindenbe belekötök, megsértődöm hülyeségeken, felesleges dolgokon pörgök. Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:38
 1/7 dirtboy ***** válasza:
jó úton halad ha már felismerted a hibáidat
2011. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg magadnak azt a reakciót, amit a beidegződések miatt tennél, mondanál, éreznél egyébként. Gondolj azokra a kultúrákra, ahol a nő még fel sem nézhet, nem alkothat véleményt, pedig őt is érik sérelmek. Ahhoz képest a mi helyzetünk rózsás, mert gondolom te is nő vagy. Ha pedig semmiképpen nem megy az összecsiszolódás köztetek, lehetséges, hogy nem kell erőltetni. Lehet, hogy ezt érzed és már minden zavar a párodban.
2011. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a párod, hogy azonnal pofozzon fel mikor 'hárpiáskodsz'.
2011. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írj le egy-kettő dolgot amit Te úgy látsz hogy hárpiás és túlreagálod!Mert lehet hogy csak beléd beszélték,lehet hogy tényleg az vagy...

Hány éves vagy?Mióta vagy kapcsolatba?Mibe szoktál belekötni?

Válaszol és hátha tudunk segíteni...

2011. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok és két éve vagyunk együtt. És olyasmikre gondolok, h zavar a rengeteg lányismerőse, ha valakivel beszélget a buliban és nem mutat be neki, ha este 11-kor hívogatja a haverja, vagy például mint most, hogy elment és szerintem már egy órája itthon lehetne, de még mindig nincs..
2011. szept. 25. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Húú, én is ilyen voltam, egy hisztis, háklis barátnő, sértődékeny, dirigálós. Aztán egy átmeneti különválás, és rengeteg vita után tudtam: vagy változtatok, vagy ennyi.

Ha felismered a hibáid, az már fél siker; egy-egy "robbanás" előtt számolj 10-ig - sablonos tanács, de annál jobb. Én is nagyon kötekedős vagyok, talán erről volt a legnehezebb leszokni - ilyenkor mindig arra gondolok, hogy hiába van igazam, nem kell megtéríteni a barátom, pláne amikor fel van villanyozva egy adott dologtól, inkább csak bólogatok, esetleg még érdeklődök is; na ilyenkor hintek el némi "talán ez mégsem így van..." vagy "én erről mást hallottam" kezdetű mondatokat.

Illetve régen nagyon fecs*szett, amikor el akart menni a barátaival, azt akartam, hogy csak velem legyen. Tök gáz így visszagondolva, de akkor komoly probléma volt. De most már úgy vagyok vele, hogy legalább van egy csajos délutánom, amikor megnézhetem az Egy boltkóros naplóját vagy akár a Macskarisztoratákat, miközben ronda pakolásokat teszek fel és a lábkörmömet lakkozom - őt ez nem villanyozná fel.

Mára azt hiszem, sokat javultam.

Egy gyógyult hárpia

2011. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,én 26 éves pasi vagyok és jogosnak találom ,hogy ki vagy akadva...

Elöször is arról nem tehet hogy rengeteg lány ismerőse van,de azt nagyon bunkóságnak tartom ,hogy nem mutat be nekik,a másik meg az hogy ha Veled megy el szórakozni ,akkor foglalkozzon Veled és ne más ribikkel...

Kiváncsi vagyok milyen indokkal hívogatják a párodat késő este és miért is megy el...

Szerintem ott kéne őt hagynod!!!Ne engedj meg mindent neki!!!Ne hagy hogy csak kihasználjanak!!!

Üdv!

2011. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!