Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már nem érzem jól magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érzem jól magam a párkapcsolatomban, szakítanék, (sok a veszekedés már lassan gyülöletté fajul) de az élettársam öngyilkossággal fenyeget.29 éves ffi vagyok és 2 kislányunk van. Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 17:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem fenyegetőzik vele. Ha mégis megteszi, akkor Darwin-díj...

Zsarolásnak ne engedj, mert ha látja, hogy működik, akkor életed végéig ezzel fog sakkban tartani.

2011. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Először is az ilyen fenyegetések csak üres dumák, csupán zsarolás, nem más.

Azontúl pedig ha netán mégis megtenné, csak jól jársz vele, hiszen nem kell költened a válóperre, tieid lesznek a gyerekek, kapsz özvegyi nyugdíjat, árvaellátást, és a vagyonon sem kell osztozkodni. Ráadásul mindenki téged fog sajnálni, és nem leszel kikiáltva mindenféle szélhámosnak, mint ahogy a férfiakat váláskor szokás.

2011. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%

Ne hagyd magad.

Ha meg is öli magát, nem a te hibád. Ő gyenge jellem.

2011. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Bárcsak az én feleségem tenne ilyet, mennyivel könnyebb helyzetben lennék...
2011. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Amelyik kutya ugat, nem harap.

Ha meg engedsz neki, akkor elveszed mindkettőtöktől az esélyt egy jobb életre. Szerintem ne hagyd hogy zsaroljon

2011. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Nekem néhány hónapja egy barátom (barát-barát) fenyegetőzött öngyilkossággal, mondván xar az élete. Pár napig próbáltam segíteni, de egyre inkább a fenyegetőzés-önsajnáltatás-önprodukálás témakörbe csúszott át.

Amikor egyik este telefonon mondta, hogy most megy át valakihez fúróért (akasztófát ácsolni), de csak reggel fog neki, nehogy felébressze a szomszédokat (!!!), akkor teli torokból leüvöltöttem a fejét, hogy ne xarakodjon már bitófával, egyszerűen tolja a fúrót nagy fordulatszámon a halántékába, majd ráb...tam a telefont.

Azóta is él és virul.

Utána próbált bűntudatot kelteni, hogy milyen jogon beszéltem vele ilyen hangnemben. Mondtam, hogy nem fogok bocsánatot kérni, mert szeretem-imádom, de érzelmi zsarolós játszmákban nem vagyok partner és legközelebb is ezt fogom tenni, ha megint elkezdi.

Azóta sincs fúrója :)

2011. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

Ne engedj a fenyegetésnek, csak mondja hogy ne hagyd el. De egyébként ha öngyilkos lesz akkor végképp megszabadulsz tőle:)))

De úgysem lesz.

2011. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Szakíts, dokumentáld, hogy öngyilkossággal fenyegetett és pereld el tőle a gyerekeket.
2011. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Többen mondták már amit ti hogy aki fenyegetőzik az nem teszi meg. De a családjában (az anyja) már tett öngyilkossági kisérletet és ez növeli a szándék valódiságát. Nem akarom hogy bármi kárt okozzon magában mert egy tragédia nem hiányzik az életemből, se a gyerekekéből. De zsarolni nem akarom hagyni magam, csak azt akarom hogy talpra álljon nélkülem.
2011. máj. 9. 17:51
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
ha azt akarod,hogy talpraálljon nélküled,akkor előbb el kell hagynod..az ugat-nemharap dolog stimmel...csak fenyegetőzik...hagyd ott...ha öngyilkossággal fenyegetőzik,vágd a fejéhez,hogy még 1 ilyen mondat és viszed a gyerekeket..ordítsd le a fejét indulatosan h milyen szar ember h itt akarja hagyni a gyerekeit...hogy legalább rájuk tekintettel lehetne...mit érzett ő,amikor az anyja csinálta...ugyanez lesz a gyerekeivel...szal térítsd észhez...
2011. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!