Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha felnőttek vagytok, akkor...

Ha felnőttek vagytok, akkor mire gondoltok a legszívesebben? Mármint család, ilyesmi? ;D

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. HA FELNŐTTEK VAGYUNK?? mert akkor én nem tudok válaszolni mert nem vagyok felnőtt. ha viszont úgy érted, hogy még gyerekek vagyunk és mire gondolunk a legszívesebben a jövővel kapcsolatban (mikor felnőttek leszünk) akkor tudok válaszolni. LOL
2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hümi ***** válasza:
nem vagyok még felnőtt de ők talán vmi külön faj, külön gondolkodás móddal? :D sok gyerekes felnőtt van, ismerek párat :DD
2011. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire felnőtt? 20 évesen felnőttnek számítok? Család meg az ilyesmi eszembe sem jut, nem érdekelnek az ilyesmik. Szeretem azt csinálni amit élvezek, amihez épp kedvem van az adott pillanatban, ennyi. Nem tervezek előre.
2011. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tetszik a ***** válasza:
18 évesen a nőmre, 24 évesen sikerre, 32-családra, 40-szomszédnőmre, 48-unokákra, 56-nyugdíjra, 62-még mindig nyugdíjra, 70-halálra, +78- innentől semmire.
2011. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pont így értettem tegnap 7 kor fradt voltam;D a kérdés így lenne:Mire gondoltok a legszívesebben? Bocsi!
2011. júl. 26. 16:45
 6/6 anonim válasza:
20 évesen. Egyetem, buli, munkám, barátok, utazás
2022. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!