Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetnek valaha boldogok azok...

Lehetnek valaha boldogok azok az emberek, akiket csúnyának kiáltott ki a közvélemény?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, hogy NEM FOGOK képet küldeni magamról!

Szóval én is ilyen egyed volnék és már nem bírom tovább. Elegem van abból, hogy mindig körbecinkel mindenki olyasvalami miatt, amiről nem én tehetek. Egyébként magamtól nem tartottam volna magam rusnyának, de mára sikerült annyira lerombolniuk az önbizalmamat, hogy tiszta paranoiás lettem és mindig beképzelem magamnak, hogy az emberek engem bámulnak az utcán és rajtam röhög a nép.

Van remény egy normális, b*szogatásmentes életre?


2011. júl. 27. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van, és csakis rajtad áll.

Miért is kell hallgatnod valakikre? Nézz a tükörbe, mégpedig gyakran, és sokáig. Egyszercsak megszereted magadat.

Tudod, mindenki mást gyakran látunk, megszokjuk, elfogadjuk, stb, de magunkat elég ritkán látjuk. Ezért ha véletlenül mégis, akkor szokatlan.

Persze válassz hozzádillő öltözéket, meg frizurát, de elég, ha egyszerűen TE vagy, olyan vagy , ahogy önmagadnak érzed magadat.

Azonkívül számos más tulajdonságodat kifejlesztheted, valamilyen művészi képességet, vagy ügyességet vlaamilyen sportágban, vagy alkotásban, stb, korrekt munka, jó tanulás, stb. Nmecsak a külső szépség vonzó, hanem a jó szív is. "Jó a szivem, ez a szexepilem..."

Itt egy kis iskolai sztori erről: [link]

2011. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod én is sokszor úgy voltam mint te. De én azt vettem észre, hogy baromi sok olyan ember van, akit valaki k.rva rondának talál, valaki meg tök helyesnek. Azóta meg úgy vagyok vele hogy a barátomnak tetszem, a többit meg lesz.rom.

És hidd el, nagyon sokat számít hogy te mit gondolsz magadról. Úgy értem ha sz.rnak érzed magad, lehet hogy annak is fognak látni. Barátkozz meg újra magaddal, és szeresd magad!

2011. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtassalak valamivel? - Aki tényleg ronda,annak senki sem vágja ezt a fejéhez!A gimiben volt egy osztálytársnőm,akinek írtó nagy orra volt,emellett szinte anorexiásan vékony volt,pattanásos volt,de senki sem bántotta emiatt.

Csak annak szólnak be,akin látják azt,hogy megtehetik vele,akiről sugárzik,hogy baj van az önbecsülésével.

És ne hagyd magad!!Lehet,hogy durván hangzik,de a bunkókkal bunkón kell bánni.Például beszól valaki,te meg odavágod neki büszkén,hogy "még mindig jobban nézek ki,mint te a nagy seggeddel!"


Régen én is olyan voltam,mint te,elhitették velem,hogy ronda vagyok,az önbecslésem a nulla alatt volt,azt hittem,hogy mindenki rajtam nevet...Aztán stílust váltottam,keményebb lettem,nem hagytam magam,megnőtt az önbizalmam és ÉLVEZEM AZ ÉLETET.Azóta kifejezetten szépnek tartanak és már az irigységet látom mások szemében.


Hogyan lehetsz boldog? - Váltsd valóra az álmaidat!Próbáld ki azokat a dolgokat,amelyeket mindig is szerettél volna,kezdj bele az önmegvalósításba!Hordj olyan ruhákat,amelyek tetszenek,sminkelj úgy,ahogy jól érzed magad,stb...

2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Nem mindegy, h fiú v lány vagy. Ha fiú, akkor tanúsíthatom, h valszeg sose fogsz párt találni, mert én is hasonló cipőben járok. Barátokat találhatsz, de bnőt nem, a lányoknak mind csak a külső számít.

Ha lány vagy, akkor simán lehetsz boldog csúnyán is.

2011. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amit az első ír, az mind szép és jó, csak az a baj, hogy eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Az emberek konkrétan leszarják a személyiségedet, ha rád nézvén rájuk jön az okádhatnék. Ahogy mondani szokás: 'A külső ami megfog, a belső ami megtart.' Ez így igaz. Magyarul cseszhetem a szép belsőmet, ha a külsőm visszataszító, mert így nincs mi "megfogja" az embereket, így eleve eszük ágába se jut, hogy netán eszmecserét kezdeményezzenek velem. (Remélem, érthető.) Egyébként - mint már írtam - NEM az én alaphozzáállásommal van/volt a baj, mert én soha nem láttam magam menthetetlenül ocsmánynak, csak az a helyzet, hogy az ember kezd kicsit elgondolkozni, ha már a huszadik személy vágja a fejéhez, hogy a bányarém hozzá képest manöken. Persze azért köszönöm a válaszod, zöld kezet nyomtam rá.


'én azt vettem észre, hogy baromi sok olyan ember van, akit valaki k.rva rondának talál, valaki meg tök helyesnek.'

Nekem kb. 6 éves koromban mondták utoljára, hogy helyes vagyok. Az akkori golyófejemmel nem is csoda. No de azóta változtak az idők és változott a pofázmányom is, nyilván már nem vagyok olyan 'cuki buci', mint voltam. Ezt főleg az osztály-és évfolyamtársaim véleményéből sikerült leszűrnöm. Ez van. Most leírom neked is; NEM ALAPJÁRATON ÉREZTEM MAGAM SZARNAK, hanem a többiek érték el, hogy annak érezzem magam. De azért kösz neked is!


A harmadik hozzászóló adta a számomra leghasznosabb választ, az ő kommentjével tudok a legtöbbet kezdeni. Megfogadom a tanácsait, mostantól mindent elkövetek annak érdekében, hogy az ő javaslata szerint éljek. Természetesen neki is köszönöm!


Nem is lenne GYK, ha nem tévedt volna ide egy elkeseredett srác, akit rossz tapasztalatai juttattak a mélypontra (naná, hogy 16:44-re célzok). Lány vagyok amúgy. Kérlek, döntsétek már el, hogy a csajok a pénzre buknak-e vagy a külsőre! Mellesleg egy bődületes baromságot írtál, de ebbe most inkább nem folynék bele. Na mindegy, téged sem pontoztalak le.

2011. júl. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!