Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nagyon jó író, ha ismerné...

Egy nagyon jó író, ha ismerné az életem minden részletét, akkor nagy biztonsággal meg tudná írni, hogy mi lesz a sorsom?

Figyelt kérdés
Például J.K. Rowlingra gondolok, akit nagyon jó írónak tartok. Ha egy ilyen teljesen ismerne egy emberi életet, akkor meg tudná mondani, hogy hova fog kilyukadni?
2011. aug. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiu vagy, vagy lany ?
2011. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fiú.

Ez miben változtatja meg a kérdésemet?

2011. aug. 2. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem. Ki tudna találni valamit neked, mert van fantáziája, de nem jós. Az életedet nem tudja csak úgy megírni. Bármi történhet veled, ez nagyrészt kiszámíthatatlan-. Bár lehet, hogy a nagyobb dolgokat (ami nem részlet) ki tudná találni, de nem azért mert író, hanem mert ismer. Szóval olyanokat tudna amit te is tudhatsz, pl. milyen területen fogsz dolgozni, milyen anyagi körülmények között fogsz élni. Bár mégsem. Senki nem tudhatja, hogy holnap megnyered a lottó 5-öst. Ezek a véletlen, vagy a sors művei... akármi lehet.
2011. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szuperjól meg tudná írni az eddigi életedet, de a befejezést csak kitalálni tudná ő is... ahogy a történeteket, amiket ír, azokat is csak kitalálja... szóval, szerintem ez nem lehetséges.

Amúgy egyetértek Rowling szerintem is jó író, még ha valakinek a történet, amit írt, nem is ttszik, akkor is el kell ismernie, hogy az :) (nekem a történet is tetszik, szóval minden rendben van :) )

2011. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!