Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor olyan csajjal akartok...

Mikor olyan csajjal akartok kikezdeni akinek sok barátja van nem érzitek úgy hogy esélytelen?

Figyelt kérdés

nem is az hogy többnek tartom őt mint engem hanem inkább mondjuk úgy jobban tud élni .többen szeretik. fészbukon van vagy 700 ismerőse. képeinél a kommentek száma 20tól kezdődik


értitek? vagy túl sokat rágódok a dolgokon azért lehet ez. próbálok tudatosan lesz.rni dolgokat ,de van hogy nem megy.


és azt vettem észre amihez nekem erő kell hogy lesz.rjam az másnak természetes hogy úgy reagálja le


őszintén szólva irigykedek az ilyenre. és ezért nagy mértékbe rontja is az esélyeimet.:\

17f


2011. aug. 2. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el,azokból az emberekből ha valami történne a csajszival 4%-a se állna ki rendesen mellette. A másik meg,hogy az ilyen lányok általában azért olyan kapósak,mert jól néznek ki.Ha nem így volna,kb le se szarnák őket az emberek.A lányok is gáznak találnák,hogy vele lógjanak.Igen is számít a külső!

Csak rajtad áll,hogy túl tudj lépni ezeken a dolgokon,szerintem erre nincs igazán jó tanács.Akaraterőn múlik. (:

2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jah. a külsőmmel nincs is nagy gond. max a fogaim

de értem mit mondasz. meg tökre birom mikor kiírnak 50 embert hogy "<3"... jájjjj de rossz.. és szerintem sem állnának ki mellette ha komolyabb zűrben lenne. hát őszintén szólva én nekem egy barátom van akivel el tudom képzelni aki megértő lenne velem szemben ha komolyabb problémám lenne. de lehet hogy elégedettnek kéne lennem. nos nem vagyok túlságosan :D

2011. aug. 3. 19:21
 3/4 anonim válasza:
Attól, hogy sokan meg akarják baszni és ez tetszik neki, még lehet egy nagy nagy senki! :)
2011. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

valszeg azért érdekli őket, mert jól néz ki és egy régi vágyuk teljesülne ha berakhatnák neki, de a csaj csak haverként tekint rájuk xd


am nem ez volt az alapkérdés

2011. nov. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!