Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen barátság ez? Minek...

Milyen barátság ez? Minek vagyunk barátok?

Figyelt kérdés

Évek óta vannak barátaim, nagyon jóban voltunk..

De.

Elköltöztem egy másik városba és nem keresnek, nem hívnak, mindig én írogatok, telefonálgatok és próbálok szervezni találkozót, viszont ők még nem is voltak nálam, nem jönnek ide, és csak akkor akarnak találkozni ha én megyek oda.

Akkor is általában kitalálnak valamit és nekem kell alkalmazkodni.

Ha találkozunk természetesen olyan mint régen, de úgy érzem, hogy ezért a barátságért már csak én teperek és akkor vagyok nekik jó ha oda viszem magam a szemük elé. AZ hogy ők bármit megtegyenek az neeeeeeeem.

Úgy érzem, hogy ez már nem barátság, főleg nem olyan jó mint ez előtt. Mindenkinek megvan a maga dolga, de én mégis mindig szakítottam időt rájuk, nekik meg nehéz, mert fontosabb ez meg az. Én dolgozok ők nem. TAnulok is ők nem..Háztartást vezetek ők nem. És mégis mindig szakítanák és szakítottam rájuk időt, hogy találkozzunk mert nekem fontosak. De fáj, hogy ők nem tudnak egy kicsit tenni.

Régebben is én tartottam össze a barátságot ha valakik összevesztek.

Tovább akarok lépni és nem keresni őket addig amíg ők nem keresnek. Lehet hogy sok idő lesz, de belefáradtam, és fáj.

Amikor beszéltem erről vagy másról természetesen sajnálják/ták, hogy elhanyagoltak, meg az a baj, hogy nagyon lusták is, és várják a sültgalambot.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Nem fogok többet teperni, ha igaz barátaim rájönnek hogy valamit elfelejtettek. Ha nem..akkor soha többet nem találkozunk.


:( csak ne fájna így. :(


2011. aug. 3. 07:05
 1/4 Lonelinessandpain ***** válasza:
Igazad van,ha nem keresnek téged akkor,hagyd őket,mert ha tényleg fontos lennél nekik akkor az nem lenne akadály,hogy 1 másik városba költöztél.Majd találsz ott is barátokat,valószínűleg jobbakat. :)
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a szomorú, hogy igazad van..csak 9 év után nem ezt várja az ember :( Főleg hogy mondom mindig h hiányoznak meg azért magányos vagyok nélkülük.

Mondjuk bármilyen problémám volt, nem értettek meg úgy ahogy szerettem volna.

Hát nem tudom.Alig hiszem el, hogy ez történt. Pedig nem lakunk hú de messze, max másfél óra buszozás.

:(

2011. aug. 3. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
előbb utóbb rájönnek néhányan, hogy az emberiség egy szemét :D és akkor ez még csak a jéghegy cúcsa
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lonelinessandpain ***** válasza:
Megértem,hogy csalódott vagy,mindenki az lenne a helyedben,de nincs szükséged 4-5 jó barátra,mert 1 igazi sokkal többet ér :)
2011. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!