Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha a saját anyám...

Az normális, ha a saját anyám előtt szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés
sőőt...mindenki előtt..a családom előtt még melltartóban sem szívesen vagyok...
2011. aug. 3. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás, nevelés kérdése is. Ha nem "nudizós" a családod, valószínű te sem leszel gátlástalan:D A család férfi tagjai előtt max bikiniben jelenek meg, de fehérneműben soha, anélkül meg végképp.Fiú tEstvéremet gyerekkora óta nem láttam meztelenül, nem is akarom, apám meg végképp, szerintem ő sem engem. Anyu nem gáz, előtte nem szégyenlősködöm, hisz ő is nő, meg az anyám. Szerintem ez normális dolog így. Lányoknál főleg.
2011. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Én sem szívesen mászkálok előttük félmeztelenül :S

és nem sokára megyünk nyaralni ott meg fürdőruhában kell lennem egész nap :/ jaaj...

2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az a fura, hogy rajtam kívül senki sem szégyenlős.anyu simán előttünk levetkőzik előttünk, ha mondjuk megy fürdeni vagy valami ilyen. és a nővéreim is, hát a bátyám nem, de ő fiú :D
2011. aug. 4. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom elítélendőnek, hogy az vagy.
2011. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi csak hárman lakunk én a hugom és anya. És van mikor meztelenül kirohanunk a fürdőszobából és átrohanunk a lakáson mert épp a szárítón van a.kedvenc mepltartónk/bugyink :DD
2014. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!