Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan zárhatnám ki a negatív...

Hogyan zárhatnám ki a negatív gondolatokat?

Figyelt kérdés
Próbálok pozitívan gondolkodni, csak a célra koncentrálni, de mindig megjelennek a negatív gondolatok, hogy nem sikerül. Már azon gondolkodom, hogy mit fogok akkor csinálni. Nem ezen akarok gondolkodni, hanem azon, hogy mi lesz akkor amikor minden sikerül, negatív gondolatok nélkül.
2011. aug. 4. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű :D amikor negatív gondolat jön ne foglalkozz vele és ha már nem foglalkozol vele akk könnyebb lesz csak át ne ess a ló túl oldalára és mindenbe csak a rosszat lásd ... de ha ki zárod akk ez fel gyülemlik és akk egyszerre tör ki belőled és el kezdel majd remegni meg minden. De csak akk ha nem erős a lelked, mert ha nem tudod ki zárni magadtól akk nem vagy elég erős és ha ki zárod még az se biztos hogy jobb lesz bár nekem jobb hogy ki zárom de én bírom is a gyűrődést. Amikkor kétségeid támadnak akk állj meg és magadba mondogasd hogy nem igaz és ne foglalkozz vele
2011. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem az első válaszoló még csak kb éves mert a helyesírása is meg fogalmazása is elég zavaros.

Én csakis a jóra gondolok és azon filózom, hogy hű de klassz lesz majd ha xy vágyam is teljesül. Persze azért igyekszem a földön maradni. Nekem állandóan a rossz emlékek jutnak eszembe de ilyenkor úgy szoktam kirázni a fejemből, hogy egyszer végiggondolom, hogy mi is történt oszt, hogy milyen hülye voltam és ezek után már nem gondolok rá. Esetleg keresek benne is valami pozitívat, mert az mindenben van.

Ezt nem lehet egyik napról a másikra megtanulni. Az egésznek a titka, hogy szrjál mindenre és mindenkire. Ha nem érdekel senkinek a véleménye akkor nem kell bizonyíts és úgy már sokkal könnyebb.

2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 14 éves
2011. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eeemil válasza:

A világ összes gondjában/dolgában a csodát kell meglátni, mert mindenhol van!

Sokat segíthet Eleanor H. Porter: Az élet játéka című regénye(lehet, hogy rosszul írtam az író nevét, de valami hasonló, bocsi). Nekem is sokat segített, ezenkívül ajánlom neked a Hiperkarma nevű magyar együttest, akik a közelmúltban alakultak újra együttessé hosszú szünet után. Ha sok a rossz és megérted a szövegeiket segíteni fog (Nekem hihetetlenül sokat segített). Hiperkarma - Zöldpardon :) örök kedvenc

És végül még egy gondolat:"A világon minden és minden pozitív, mégpedig azért, mert a pozitív az, ahova nem tesszük ki az előjelet" Remélem segítettem :)

2011. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!