Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belefáradt még valaki az...

Belefáradt még valaki az egész életbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiatal tini.-ezt csak a rend kedvéért irom le!

Én ugyérzem egy ideje belefáradtam az egéz életbe.

Szó szerint lelki és ezáltal már sürün fizikiai fáradságot is érzek.

A szó szoros értelmében nem tud "lázba" hozni semmi.

Csak ne gyertek azal,hogy próbáld ezt meg azt?Ezek kipróbált közhelyek.

Az érdekel,hogy más is érez igy?


2011. aug. 6. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A sok f@szkalap ember miatt van ez. Meg ,hogy minden agyon van bonyolítva. Jah és ez az ország is többe között élhetetlen. De nem csak te vagy így ezzel.
2011. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy kis idő, amíg nem dobott fel semmi, tudom milyen rossz. A napi feladataim elvégzése után csak az ágyban feküdtem, és néztem magam elé...


De ebből is ki lehet kerülni. Egyszer csak valamit látsz, és ki akarod próbálni, oda akarsz menni, stb. ... Én ilyenkor teljesíteném azokat a vágyakat, amiket eddig mindig is meg akartam csinálni!


És hogy "ne adjak ötletet", én ebből olyan jó könyvet írnék..., csak akkor lenne rá ichletem, ha olyan helyzetben lennék, mint te.


És ne add föl, mert van remény, "a Remény hal meg utóljára".

2011. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem, igaz én még csak 21 éves vagyok. Néha vannak olyan dolgok, amik elmulasztják, de sajnos kevés az ilyen pillanat.
2011. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
szívás az egész.
2011. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Detto ugyanez..... egyébként az első szerintem nagyon jól leírta.


20L

2011. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 josek ***** válasza:
100%
én 30 éves vagyok tuléltem a rákot pedig fél évet adtak a dokik,, én is magam alatt voltam semmi nem érdekelt, elvoltam az én világomban hol bögtem hol örlyöngtem, hogy miért??? kell 30évesen szenvedve meghalnom,,, és egyszer azt mondtam, a nagy f@szt,,, áljak talpra nehogy már meghaljak 30évesen hát hülye vagyok? és tuléltem itt vagyok, boldog vagyok értékelem az életet, igaz sok a negativ nehéz az élet, de örülni kell neki, vannak jó dolgok is az életben, ezeket észre kell venni,
2011. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha ennyire élhetetlen ez az ország miért nem költöztök el? Nem kötelező itt élni. Egy csomó ember sír hogy ilyen szar meg olyan szar ez az ország, mégsem költöznek el, pedig nem kötelez senki, hogy itt éljetek. A válaszolók között 20-21 évesek vannak, őket mi tartja vissza?
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 josek ***** válasza:
100%

14:20-as

nem könnyű elmenni, én is próbáltam de k urva nehéz,, és nehogy már menekülni keljen,, csináljanak valamit azok a köcsög politikusok,hogy élhetöbb legyen ez az ország

2011. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok!főleg a rohadt hitelek csekkek miatt nehéz az élet.az ember megsem tud élni.csak a 2 kisfiam tartja bennem a lelket!Őket nem hagyhatom cserbe!:( :)
2011. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En mar 28 eves vagyok,de mar mikor 18 voltam belefaradtam abba is hogy megszulettem. Es nem tudom mit tehetnek ellene. Talan igy szulettem. Rosseb se tudja.
2011. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!