Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem mintha nem lenne...

Úgy érzem mintha nem lenne erőm tanulni, belefáradtam az életbe, és kb mindenki jobban tud koncentrálni bármire is mint én, mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

tegnap is fél 1kor feküdtem le mert tanulnom kellett,és nagyon sz*r volt, igaz hogy előtte játszottam is..(érezzem rosszul magam miatta?) ,játék nélkül semmi sem ér az élet, vagy foglalkozzak életem végéig olyan dologgal amit rühellek?


hát hihetetlen hogy én élek(hihetetlenül sz*r), vagy a halál rosszabb ennél?, szerintem nem rosszabb ,nem tudom pontosan mi zajlik le mi közbe nem élünk ezért nem tudok választ adni de nem is számít..


szorgalmas vagyok -szorgalmasabb mint az egy primitív átlagos csávó amilyenek általában azok akiket nem nehéz megtalálni ezen a bolygón- de mégis sz*rt sem ér ,mert mindig olyan dologgal kell foglalkoznom amit szenvedés tanulni,szó szerint fáj(kb ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor oltást kapsz de a tű nem csak egy darabig szúrna ,hanem ameddig tanulsz), nem tudok olyanra koncentrálni amit le sem sz*rok , nyilván ha nem lenne ilyen problémám én is olyan gyökér lennék mint a legtöbb-cigizős,iszogatós ,drogozós,korán szexelős- ezekkel a gondokkal mind nem találkoznák, de tudom hogy nem helyes ,nem szeretek olyan dolgot csinálni ami nem helyes


ami igazán elkeserít az az hogy ha valaki óráról órára nem tanul semmit ,még ki sem nyitja a könyvet ,és mikor témazáró van ,megtanulja 2-3 óra alatt.és négyes vagy 5öst ír.

nekem ez úgy megy hogy egy-egy leckére szánok óráról órára kb másfél órát és még mindig nem tudom ,ez megy már 5ödik óta mióta történelmet tanulok, témazáróra meg már a doga előtt egy héttel elkezdek tanulni ,és ha mázlim van eszembe jut a nagyrésze és írok egy 3mast


nem az bánt hogy a többinek megy, hanem ha nekik megy nekem miért nem


még olyan gyerek is jobbat írt nálam aki totál sügér, tényleg csak témazáróra tanul 2 órát és neki meg háromnegyed


xar ez a téma amit fölvetettem ,de már ebben élet 6-7 éve ,de ha az életem végéig ezt kell csinálnom ,attól félek elszakad majd a cérna:S


ha már végig olvastad(köszönöm) akkor légyszíves illess meg egy válasszal

17F


2011. márc. 22. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
az élet ilyen..jó idők rossz napok.gondolj bele abba,hogy lehetne rosszabb is.
2011. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vok ezzel...de n csak 12 vagyok
2011. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán nem ezzel kéne foglalkoznod..... vagy próbáld ki, hogy nem parázol mindenen, hanem tz előtt egy nappal leülsz 2-3 órára, és megtanulod. aztán annyi. a többit meg logikusan kikövetkezteted/puskázod/bármi.... lehet hogy jobb lenne.
2011. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Igaz én közel vagyok a 3.X-hez és már nem járok iskolába.
2011. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!