Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugymond "Félek a holnaptól" : S?

Ugymond "Félek a holnaptól" : S?

Figyelt kérdés
Szóval az én kis történetem.. most vagyok 15éves.. kezdődik a közép iskolai élet.. és hát jelentkeztem egy meglehetősen ELIT. közép iskolába.. és kezdem úgy érezni hogy kifognak onnan utálni.. ennek több oka is van.. nem arra célzok h csóró vagyok vagy bármi hasonló dolog>< hanem hogy az elmult honapokban tönkre mentek a kapcsolataim a barátaimmal.. őszintén bevallom hogy már nincsenek barátaim sem..:/ senki sem akivel tartom a kapcsolatot.. az interneten szoktam twitteren meg fb.n beszélgetni néhány emberrel.. ez összeségében elég szánalmas.. de mit tegyek:S nemtudom hogy miért utálnak engem annyira a körnéyken.. vannak egy páran akik a nyitottságom miatt vannak akik azért mert vonzódom a lányokhoz.. kezdem úgy érezni hogy teljesen elvesztem ebben a világban.. nem számítok senkinek és az én kis álomvilágom maradt nekem.. mit tegyek hogy legyenek az új iskolában barátaim:( ez annyira nyomasztó .. ennyire nem féltem még semmitől ami az életemben történt velem.. légyszi vaalamii tanácsot:S
2011. aug. 6. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmitől sem félned:) A középiskolában nem a környékbeli ismerőseid lesznek, hanem teljesen más emberek, annyi a dolgod, hogy add önmagad, és légy magabiztos. Ennyi az egész. Arról nem tehetsz, hogy olyan környezetbe születtél bele, ahol nem nyitottak az emberek az új dolgokra. Fel a fejjel! :)
2011. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D általában nem szoktam parázni.:O de még vannak olyan dolgok h bátyám is ebbe a suliba járt.>< és nem akarom h a tanárok hozzá hasonlitgassanak:D mondjuk erre gondolnom klet volna már az elején..:P
2011. aug. 6. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy jótanács:

Ne akard elfogadtatni magadat, inkább add magadat, és legyen sok önbizalmad: Így fogadjanak el ŐK TÉGED!

2011. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok


Hát igen, meglehet, hogy hozzá fognak hasonlítani, bár nem valószínű, hogy középiskolában foglalkoznak ilyesmivel :)

Szóval, szerintem semmi probléma nem lesz.

Én is féltem, mert van egy kis "félrebeállítottságom", ha érted mire gondolok.. de semmi baj nem lett, elfogadtak így is :)

2011. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2.válaszoló :) köszönöm. remélem hogy nem tör ki belőlem a díva.. mert akkor halott ügy.

egyeskeee.:D nemigen értem a félrebeálitottságot. úgyérted h te pedig a saját nemedhez vonzodsz?(nemtudom h F/L)

2011. aug. 6. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok


Igen én is a saját nememhez vonzódok

16/L

2011. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 15/L :D
2011. aug. 6. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

1.


ha akarsz írhatsz privit :)

2011. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akartam :D vgyis>< mgirom az fb.profil linkem;) jelölj be.:D
2011. aug. 6. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:

1.

jójó :)

2011. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!