Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek, Tartok a holnaptól?

Miért félek, Tartok a holnaptól?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem a munkahivatalba, ajánlanak nekem ilyen abszolvens melót.Szlovákiában élek, mégsem tudom a nyelvet annyira,hogy bárkivel el tudjak így beszélgetni,még jobban le fogok blokkolni,mert izgulni fogok.

Tartok attól,hogy nem fognak "felvenni", bár itt mindenki magyarul beszél,de akihez menni kell, nem tudom ért e magyarul.És annyira félek, tudom,hogy az én hibám, suliban jobban kellett volna tanulni,de...


2011. okt. 20. 22:31
 1/2 anonim válasza:

Csak nyugii..legyen azért egy kis önbizalmad, mert annélkül nem sokat érünk...bizzál abban is hogy minden jól fog alakulni..előbb a pozitiv dolgokat nézzed, és ne gondolj semmi rosszra, lehet könnyűnek tűnik igy szóban, de vedd rá magad!!!!!


Önbizalom!!!!!!!!!Sok sikert!!!!!!!!

2011. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásodat.

Muszáj lesz pozitívan hozzá állni, mivel nagyon nehéz munkát találni, és minden egyes apró lehetőséget meg kell ragadni.

2011. okt. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!