Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szabadna vele lennem mit...

Nem szabadna vele lennem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy esküvőn összefutottam álmaim pasijával, aki már kicsi korom óta tetszik nekem. Ezzel nincs is semmi baj csak az, hogy az unokatestvérem:$ Próbáltam kerülni őt, de persze velem szembe ültették a vacsoránál:$ Egész este kacsintgatott rám... aztán kimentem a teraszra, hogy kicsit kiszellőztessem az agyam... Ő nem sokkal később kijött és odajött beszélgetni. Kb 2 órán keresztül beszélgettünk, megkínált a söréből majd elkezdett hajolni felém...:$ majdnem megcsókolt, amikor észrevettem, hogy az esküvői kamerás minket vesz:$ gyorsan ellöktem magamtól és arrébb léptem. Aztán akkor kijött a keresztanyám é berángatott... nem engedett ki... utána egész este egymást néztük. Mi lesz ha belevágják a mi kis jelenetünket az esküvői videóba? Szerintetek mit tegyek, találkozgassak vele, vagy próbáljam kerülni?
2011. aug. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha első unokatestvéred akkor ne nézz rá úgy, mint egy pasira...később nagyon sok gondotok lenne
2011. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig tetszett egy első unokatestvérem, mert olyan kisugárzása van, hogy számomra az ellenállhatatlan. De nekem könnyebb volt kiverni ezt a hüjeséget a fejemből, mivel ez viszonzatlan volt. Szerintem felejtsd el, mert ha belemész ebbe a játékba, könnyen magad ellen fdordíthatod az egész családod, és aztán mindenfélét gondolnak majd rólad.
2011. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hányadik:$ nehéz nem úgy tekínteni rá:$ az a gond h már kiskorunk óta oda vagyunk egymásért, csak 10 éve most találkoztunk újra:$ és gond h a sulija is az enyém közelében lesz:( szar az élet:(
2011. aug. 8. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor derítsd ki, hányadik! Ha mondjuk harmadik, az már nem is igazán unokatesó:D
2011. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:)) szerintem nem teszek semmit, igyekszem elfelejteni, remélem sikerül. De ilyet még egy fiúm iránt sem éreztem mint iránta, úgyhogy nem tudom hogyan megy majd:$ azt mondta h ősszel találkozni akar velem, mert akkor költöznek majd a városba... majd akkor valahogy megmondom neki h nem szabadna:$
2011. aug. 8. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk már mindegy, mert egyszer ki fog derülni a majdnem csók is, mert felvette a kamerás:$ most már csak reménykedni lehet, hogy nem vágják be azt a jelenetet :$
2011. aug. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!